TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Gaśnięcie matrycy podczas przyciemniania obrazu

Wszystko co wiąże się ze sprzętem komputerowym.

Gaśnięcie matrycy podczas przyciemniania obrazu

Postprzez golo_golka » 23 Lip 2022, 10:37

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/103.0.0.0 Safari/537.36


Dzień dobry.

Posiadam laptopa Asus X64JA z windows 10 i mam następujcy problem.
Gdy jasność jest ustawiona na maxa to jest wszystko w porządku, jednak gdy próbuje przyciemnić ekran o kilka punktów to gaśnie podświetlenie matrycy. Jak poświecę latarką to widać obraz. Jest to bardzo irytujące, ponieważ mogę używać laptopa tylko z najjaśniejszą opcją matrycy. Zainstalowałem najnowsze sterowniki grafiki (AMD RADEON HD5730 1GB) oraz ATK PAKAGE i bez zmian.

Proszę o pomoc jak mogę to „przywrócić” do normalności.

P.S. Nawet jak były stare sterowniki do grafiki oraz nie było Asus ATK Package to problem również istniał.

Pozdrawiam
golo_golka
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 33
Dołączenie: 31 Lip 2012, 15:42

Re: Gaśnięcie matrycy podczas przyciemniania obrazu

Postprzez Illidan » 24 Lip 2022, 02:03

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/103.0.0.0 Safari/537.36


Wygląda na to, że matryca pada, możesz podpiąć laptopa do innego monitora, telewizora i zobaczyć jak jest wyświetlany obraz?
Awatar użytkownika
Illidan
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1224
Dołączenie: 29 Paź 2017, 23:25
Miejscowość: Gliwice
Pochwały: 26


Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron