TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Gra sie nie włącza

Dyskusje o Waszych ulubionych grach komputerowych :-)

Gra sie nie włącza

Postprzez Aimes » 03 Lut 2015, 13:10

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/40.0.2214.94 Safari/537.36


Naciskam graj pisze przez chwilę ,że użytkownik jest w trakcie gry mianowicie Counter Strike Global Ofensive po chwili użytkownik znowu posiada status online. Zaczęło się to dziać wczoraj gra działała normalnie tak samo została wyłączona, podasz tej przerwy w grze nic nie instalowałem ani nie ściągałem, poszedłem grać w WoW'a jeśli ma to jakieś znaczenie. Po jakimś czasie znowu naszła mnie ochota na Cs'a ale próbując go włączyć już się nie dało.
Zainstalowałem grę Half-Life 2 i ona działa bez problemów. Proces się pojawia ale po chwili znika
Aimes
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 03 Lut 2015, 13:09
Sprzęt: Samsung

Powróć do Strefa Gracza

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników