TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

grafika dedykowana msi gt60

Wszystko co wiąże się ze sprzętem komputerowym.

grafika dedykowana msi gt60

Postprzez BialyProblemiasz » 23 Lis 2015, 15:36

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/46.0.2490.86 Safari/537.36


witam mam problem z karta graficzna w msi gt60 geforce 680m.
moze zaczne od poczatku jakies 2-3 tygonie temu grajac w gre online(cs go)komputer sie zawiesil i wyswietlil komunikat na niebiekim tle ze napotkal problem po czym sie zresetowal(blue screen)po restarcie znowu zlapal zwias i gdy sam go zrestarowalem bylo juz ok do wczoraj.wczoraj zauwazylem ze podczas odpalenia gierki komputer nie wlaczyl dedyka.wchodzac w menadzera urzadzen komunikat:
System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)
aha ok cos z sterownikami-pomyslalem,usunalem stery wyczyscilem Driver sweeperem.zainstalowalem sterowniki ze strony producenta i wszystko bylo ok do odpalenia gry po tym historia sie powtorzyla komputer sie zwiesil i musialem go zresetowac.dodam iz komputer byl uzywany sporadycznie okolo 2-3h dziennie nie podkrecalem z nim nic.czy moge zaczac sie martwic ze padla grafika?
dodam ze windows 8 wysylal mi caly czas upgerade do 8.2 ale to ignorowalem oraz co jakis czas program nvidia aktualizowal sterowniki grafy.czy jesli padla grafika moge nabyc nowa?jaki bylby tego koszt bo slyszalem ze okolo 2-3tys zl.


EDIT:
poczytalem troche dzisiaj na temat tego bledu.moge sprobowac upgrade biosu,wypiec ta karte(potraktowac suszarka),sterowaniki aktualizowalem aktualnie jestem po formacie laptopa i dalej mam ten sam problem...prosze o pomoc
zwykly chlopak z Białego
Semper Fidelis...:
http://pl.youtube.com/watch?v=U0GMWO1b1NU
Awatar użytkownika
BialyProblemiasz
Postujący
Postujący
 
Posty: 308
Dołączenie: 19 Paź 2007, 18:30
Miejscowość: z Białego
Pochwały: 1

Re: grafika dedykowana msi gt60

Postprzez mateo8898 » 24 Lis 2015, 10:22

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64; rv:42.0) Gecko/20100101 Firefox/42.0


1. Podaj kod błędu.
2. Wrzuć temperatury podczas grania.
Awatar użytkownika
mateo8898
Moderator
Moderator
 
Posty: 15377
Dołączenie: 15 Maj 2009, 14:55
Pochwały: 966

Re: grafika dedykowana msi gt60

Postprzez BialyProblemiasz » 24 Lis 2015, 13:22

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/46.0.2490.86 Safari/537.36


System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)
kod problemu:
0000002B

nie mam mozliwosci zgrzania tej karty bo nic nie ma na laptopie jak napisalem wyzej jestem po formacie:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/a3466ea5fcc8ef9b

Nie moge podac temp.podczas grania poniewaz windows zatrzymal prace tej karty.wczoraj wyczyscilem chlodzenie w laptopie ale nic to nie pomoglo niestety.
EDIT:
zauważyłem że podczas prób zainstalowania najnowszych sterownikow nvidii po restarcie komputera pobieraja sie one na nowo i instaluja.po zakonczeniu jest napisane ze sterowniki zostaly zainstalowane i po restarcie historia sie powtarza gdy wlacze program geforce...podczas "czystej" instalacji komputer sie zawiesza
zwykly chlopak z Białego
Semper Fidelis...:
http://pl.youtube.com/watch?v=U0GMWO1b1NU
Awatar użytkownika
BialyProblemiasz
Postujący
Postujący
 
Posty: 308
Dołączenie: 19 Paź 2007, 18:30
Miejscowość: z Białego
Pochwały: 1

Re: grafika dedykowana msi gt60

Postprzez BialyProblemiasz » 29 Lis 2015, 16:04

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/46.0.2490.86 Safari/537.36


Pojawił mi się nowy problem. Zrobiłem aktualizacje systemu do windows 8.1, zainstalowałem wszystkie sterowniki i tu zaczęły się komplikacje. Nie mogę wejść w żaden z paneli ani NVIDII ani INTELA.Panel sterowniczy grafiki IntelHD mam oznaczony na szaro(nie mogę kliknąć).Druga sprawa nie dziala mi KLM czyli panel sterowania podswietleniem klawiatury. Trzecia sprawa nie działa mi restart komputera. Komputer staje podczas restartu i nic się nie dzieję dopiero przytrzymanie power skutkuje(laptop sie wyłącza). Coś czuje, że po tej aktualizacji jest jeszcze gorzej. Czy ktoś może mi powiedzieć jak sobie z tym poradzić?Chciałem tylko zaktualizować sterowniki INTELa


EDIT:
poradzilem sobie z terownikami od led klawiatury, ale panelow ani nvidi ani intel nie moge odpalic dodatkowo nie moge odpalic nawet wlasciwosci karty?procesy sa odpalone nvidii i intela ale w zaden nie moge wejsc...
zwykly chlopak z Białego
Semper Fidelis...:
http://pl.youtube.com/watch?v=U0GMWO1b1NU
Awatar użytkownika
BialyProblemiasz
Postujący
Postujący
 
Posty: 308
Dołączenie: 19 Paź 2007, 18:30
Miejscowość: z Białego
Pochwały: 1


Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron