czy mozliwe jest, że mój bezprzewodowy internet jest zbyt wolny? proszę o pomoc!
UA:

UA:
Raczej chyba nie. W grafikach Flash idzie ustawić jakość może o to Ci chodzi... klikasz prawym przyciskiem myszy w okno gdzie jest reklama, gra czy cokolwiek w Flash'u i jest Quality tam wybierasz Highczy mozliwe jest, że mój bezprzewodowy internet jest zbyt wolny


UA:


UA:





UA:

