przez fast_raider » 06 Cze 2005, 23:21
UA:
Z tego co się orientuje na jakiejś stronce jest już dostępne.. mam adres stronki ale nie łapie na tej stronie nic =|
Dlatego pytam o gotowca=)
A właśnie e-Donkey= szukasz GTA:SA ==>> ściągłeś i rozpakowałeś!
Wiesz co w środku? Foty i filmiki 0-700-...
Czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj... w razie potrzeby użyj przycisku "Szukaj..." =D