TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

HDD na DVD.Ale jak?

Dyskusje na tematy związane z nagrywaniem płyt CD/DVD. Software, Hardware.

HDD na DVD.Ale jak?

Postprzez etern » 09 Maj 2008, 14:35

PostUA:


Witam wszystkich gorąco! :grin:
Mam poważny problem. Dostałem na urodziny kamerę wyższej generacji. Nagrywa ona filmy w formacie HDD....I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie jedna mała rzecz. Otóż nie mogę filmu, który przegram najpierw z kamery na komputer, a następnie na płytę odtworzyć na odtwarzaczu DVD. Wiem, jaka jest przyczyna tego problemu. Po prostu nie potrafię nagrać tak płyty, by z formatu HDD zamienić dany film na DVD.Wiem,że takie coś jest w ogóle możliwe....Tylko jak to zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł?
Bardzo proszę poradźcie mi. Co powinienem zrobić, by nagrać na płytę film w żądanym formacie?

Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuję :smile:
etern
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 09 Maj 2008, 14:24

Postprzez Spalek » 09 Maj 2008, 15:23

PostUA:


Zgraj film z kamery poprzez program PINACLE STUDIO [polecam Wersję 9.0] dzięki czemu możesz wybrać format filmu.Czas zgrywanai filmu z kamery na komputer jest taki sam jak czas trwania całego filmu a już sama konwersacja i nagranie na płytę zajmuje dosłownie chwilę
Spalek
Postujący
Postujący
 
Posty: 114
Dołączenie: 28 Sty 2008, 23:02


Powróć do Nagrywanie CD/DVD

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników