TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

heroes 3 a vista

Szukasz sterownika? Masz problem? Wszystko związane ze sterownikami itp.
Regulamin forum
1. Przed stworzeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji "Szukaj" (górne menu).

2. Baza sterowników do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych.

heroes 3 a vista

Postprzez roobertt » 28 Cze 2007, 16:10

PostUA:


Mam problem z zainstalowaniem heroes 3 na viscie, pisze w trakcie instalacji by zainstalowac service pack 4 a do visty nie ma żadnych service packów jeszcze i mam problem. Próbowałem z SP4 na windowsa 2000 ale vista odrzuca oprogramowanie nie kompatybilne ze sobą. Macie jakąś rade?
roobertt
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 28 Cze 2007, 16:06

Postprzez zYGuś » 29 Cze 2007, 17:12

PostUA:


no kurde... Vista to nie jest XP, pomimo że na bank wielu z was ma takie wrażenie nie zainstalujesz gry na windowsie z 2006 roku a gra jest jak by nie patrzał badzo stara. nie aż tak super stara ale stara, raczje nie popykasz sobie w starą gierke...

narazie nic nie wymysliśli :D trzeba poczekać

pozdro.
:arrow: ..::: Pozdro :::.. :wink:
===============
zYGuś
Postujący
Postujący
 
Posty: 472
Dołączenie: 28 Gru 2006, 23:23
Miejscowość: UK


Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników