witam serdecznie
od niedawna posiadam kamerkę canon dc100 , która jest na płytki dvd...i właśnie po nagraniu na płytke i sfinalizowaniu (zamknięciu) nie mogę jej odtworzyć na kompie ani na dvd...poniważ informacja jest taka , że to jest plik czy format IFO...co mogę zrobić żeby oglądac z płytki.???


