TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

internet bezprzewodowy Play

Problemy dotyczące sieci Internet, konfiguracja sieci LAN, WLAN, konfiguracja serwerów. Rozdzielanie połączeń internetowych. Rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem. Routery, huby, switche, anteny itp.

internet bezprzewodowy Play

Postprzez Pabloss31 » 22 Kwi 2013, 14:52

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.31 (KHTML, like Gecko) Chrome/26.0.1410.64 Safari/537.31


Witam,
Posiadam internet bezprzewodowy sieci PLAY w modemie usb, chciałem się dowiedzieć czy da sie połączyć internet PC tak aby na PS3 (bez routera), wiem ze trzeba mieć kabel krossowy. Ale jak mam wpisac adres IP. A i dodam ze kabel Ethernet mam na Płycie Głównym , nie na karcie sieciowej...
Awatar użytkownika
Pabloss31
Postujący
Postujący
 
Posty: 309
Dołączenie: 29 Lut 2008, 14:39
Miejscowość: Łódź

Re: internet bezprzewodowy Play

Postprzez xavi1984 » 08 Lip 2013, 13:37

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:21.0) Gecko/20100101 Firefox/21.0


Da się, ale moim zdaniem lepiej zainwestować w router pod 3G - masa ciekawych funkcjonalności i po prostu internet będzie działa o wiele lepiej.
Mieliśmy taki sprzęt do Netgear - naprawdę różnica jest istotna. Uwierz mi, że zrywany dostęp do netu nie jest na Twoje nerwy.
Awatar użytkownika
xavi1984
Postujący
Postujący
 
Posty: 290
Dołączenie: 07 Sty 2009, 19:18
Pochwały: 2


Powróć do Sieć Internet, Sieci LAN, WLAN

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników