TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Jak blokować Banshee

Tematyka związana z rodziną systemów operacyjnych Unix. Klony i pochodne danego systemu operacyjnego oraz inne typy OS

Jak blokować Banshee

Postprzez andrzej 64 » 04 Sty 2009, 20:45

PostUA: Opera/9.63 (X11; Linux i686; U; pl) Presto/2.1.1


Witam. Pokusiłem się aby przetestować Linuksa i teraz trochę tego żałuję bo tak jest zachwalany na licznych forach , a jak dla mnie to" zwykłe dziadostwo". Zanim jednak sformatuję ponownie dysk by postawić Vistę na nowo pozwólcie , że jeszcze zapytam na tym forum w kilku sprawach.

1.Jak zablokować odtwarzcz muzyki Banshee by nie łączył się z internetową witryną Last.fm -cenię sobie prywatność.

2.Gdzie jest opcja formatowania , bo gdy coś usunę z pendraiva i nawet opróżnię kosz to i tak pod XP-kiem zawartość jest widoczna tylko w specjalnym folderze. (lub proszę powiedzieć jak całkowicie pozbyć sie zawartosci penka).

Dodam , że mam Ubuntu 8.04.1 PL
andrzej 64
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 24
Dołączenie: 16 Mar 2006, 23:07
Miejscowość: Nowy Sącz

Re: Jak blokować Banshee

Postprzez shiv » 11 Sty 2009, 16:17

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.0.5) Gecko/2008120122 Firefox/3.0.5


zwykłe dziadostwo

No super. :? Dzięki temu "zwykłemu dziadostwu" działa większa część internetu, prawdopodobnie też serwer, na którym stoi ten serwis. Jeśli uważasz to za dziadostwo, bo nie masz cierpliwości do nauczenia się czegoś nowego i być może lepszego - to Twój problem. Są gusta i guściki, a o tych się nie dyskutuje :D
1.Jak zablokować odtwarzcz muzyki Banshee by nie łączył się z internetową witryną Last.fm -cenię sobie prywatność.

Nie wiem, nigdy nie używałem tego odtwarzacza, zamiast niego w użyciu zazwyczaj był Amarok, RealPlayer albo Kaffeine. Jestem pewien, że w opcjach programu jest możliwość wyłączenia wysyłania informacji na Last.fm. Ale widocznie nie potrafisz obsługiwać "dziadostwa". I tak formatujesz dysk, więc po co zadajesz pytania?
2.Gdzie jest opcja formatowania , bo gdy coś usunę z pendraiva i nawet opróżnię kosz to i tak pod XP-kiem zawartość jest widoczna tylko w specjalnym folderze. (lub proszę powiedzieć jak całkowicie pozbyć sie zawartosci penka).

Program GParted formatuje dyski, pamięć wymienną powinien także wykryć jako dysk. Spróbuj tego.

I przepraszam za mój "oschły język", ale uznanie czegoś za "dziadostwo" tylko dlatego, bo nie umie się tego obsługiwać jest moim zdaniem absurdalne.
game-warden.com/earthdefence - Strona mojej gry komputeriowej (wciąż w tworzeniu)
Awatar użytkownika
shiv
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 11
Dołączenie: 11 Sty 2009, 14:52
Miejscowość: Ustroń

Re: Jak blokować Banshee

Postprzez andrzej 64 » 20 Sty 2009, 12:29

PostUA: Opera/9.63 (Windows NT 6.0; U; pl) Presto/2.1.


Tak więc okazuje się , że nikt nie wie. Nikomu więc nie przeszkadza , że to co odsłuchuje tym odtwarzaczem jest raportowane na last.fm. Ale gdyby ktoś mógł podać mi na jakim porcie się łączy i jakim protokołem to próbował bym blokować Gufw-em.

Dziękuję.
andrzej 64
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 24
Dołączenie: 16 Mar 2006, 23:07
Miejscowość: Nowy Sącz

Re: Jak blokować Banshee

Postprzez shiv » 23 Sty 2009, 14:48

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.0.5) Gecko/2008120122 Firefox/3.0.5


Proponuję zmienić odtwarzacz na Amarok, Real Player, albo inny, bądź też przejrzeć release notes.
game-warden.com/earthdefence - Strona mojej gry komputeriowej (wciąż w tworzeniu)
Awatar użytkownika
shiv
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 11
Dołączenie: 11 Sty 2009, 14:52
Miejscowość: Ustroń


Powróć do Unix / Linux / Inne typy OS

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron