TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Jak dodac napis na początku rozpoczynającego sie filmu DVD?

Dyskusje na tematy związane z nagrywaniem płyt CD/DVD. Software, Hardware.

Jak dodac napis na początku rozpoczynającego sie filmu DVD?

Postprzez alfa78 » 17 Lut 2009, 11:02

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.0.6) Gecko/2009011913 Firefox/3.0.6 (.NET CLR 3.5.30729)

Witam jak w temacie :?
dokładnie wytłumaczę co i jak ,mam nadzieję ze mnie zrozumiecie o co mi chodzi ;/
Mam do przegrania z dwóch płyt DVD /na których się mieści pewne wesele znajomej/ na jedną DVD 8.5 GB
i teraz mam takie pytanie.. z tych płytek DVD 2 szt , przerzuciłem- przekopiowałem do folderów zrobionych wcześniej na pulpicie /nazwy folderów nazwałem część1 i część 2 wesela/ i chce to teraz zgrać w jedną całość ,żeby na jednej 8.5 GB płytce DVD było to wesele ,a nie jak do tej pory na 2 szt DVD, i na dodatek chce się podpisać na zaczynającym się filmie części 1 wesela że to ja skopiowałem itp... jak mi to radzicie zrobić , czym najlepiej to zgrać ,i jakim programem?

Z góry bardzo dziękuję,za podpowiedzi !
Oczekuję podpowiedzi od Was, tym samym się zrewanżuję, jeśli będę posiadał pigułkę na Wasz problemik :))
Awatar użytkownika
alfa78
Forumowicz
Forumowicz

Dołączenie: 11 Lut 2009, 12:15

Re: Jak dodac napis na początku rozpoczynającego sie filmu DVD?

Postprzez Palacio » 17 Lut 2009, 18:21

PostUA: Opera/9.52 (Windows NT 5.1; U; pl)

Ogólnie ze złączeniem dwóch płyt to jest prosta sprawa. Możesz się posłużyć tym poradnikiem. Jeżeli będzie wołało .avi to skonwertuj na dysk i wtedy złączaj. Co do napisów, szukaj tutaj.
Awatar użytkownika
Palacio
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum

Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:14
Miejscowość: Władywostok
Pochwały: 82

Powróć do Nagrywanie CD/DVD

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]