TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Jak określić potrzebny sterownik??

Szukasz sterownika? Masz problem? Wszystko związane ze sterownikami itp.
Regulamin forum
1. Przed stworzeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji "Szukaj" (górne menu).

2. Baza sterowników do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych.

Jak określić potrzebny sterownik??

Postprzez lucjuk » 18 Lip 2005, 00:10

PostUA:


Mój problem wygląda w ten sposób, że mama dostała w pracy laptopika (właśnie na nim pisze), ok. 2 letniego, ale nie wiem dlaczego nie działa dźwięk- sądze, że chodzi o sterowniki i moje pytanie:
Gdzie mogę odczytać jakiego sterownika potrzebuje?? (na znalezienie jakiegokolwiek opisu czy instrukcji nie mam już szans)- czy takie dane są gdzieś podane na kompie?? (jestem zielony w tym temacie)
"Wszyscy ludzie rodzą się równi i mają prawo do życia, wolności i szczęścia"
lucjuk
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 4
Dołączenie: 18 Lip 2005, 00:06
Miejscowość: Kraków city

Postprzez zebra » 18 Lip 2005, 00:39

PostUA:


Żeby określić potrzebny sterownik, trzeba najpierw określić urządzenie generujęce dźwięk w laptopie;) Posiadając tę informację, szukamy sterownika na przykład na stronie producenta. Informację o sprzęcie możesz (standardowo) znaleźć w menedżerze urządzeń w Panelu sterowania. Pozdrawiam!
zebra
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 671
Dołączenie: 11 Cze 2005, 21:40
Miejscowość: ...Stąd

Postprzez glizdu » 18 Lip 2005, 09:10

PostUA:


Zapewne masz dźwięk zintegrowany na płycie głównej. Musisz wejść na strone producenta jak napisała zebra. A najlepiej jak byś miał CD od płyty głównej. Albo ten laptop jest bez dźwięku.
glizdu
Postujący
Postujący
 
Posty: 191
Dołączenie: 23 Cze 2005, 10:43

Postprzez lucjuk » 18 Lip 2005, 21:23

PostUA:


Wielkie dzięki- teraz już wiem od czego zacząć
A dźwiek był na pewno- tylko w pracy mało komu dźwięk był potrzebny i jak coś się stało, nikt się nie przejął
"Wszyscy ludzie rodzą się równi i mają prawo do życia, wolności i szczęścia"
lucjuk
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 4
Dołączenie: 18 Lip 2005, 00:06
Miejscowość: Kraków city


Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron