Szukasz sterownika? Masz problem? Wszystko związane ze sterownikami itp.

Regulamin forum

1. Przed stworzeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji "Szukaj" (górne menu).

2. Baza sterowników do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych.
Wyślij odpowiedź

Jak określić potrzebny sterownik??

18 Lip 2005, 00:10

Mój problem wygląda w ten sposób, że mama dostała w pracy laptopika (właśnie na nim pisze), ok. 2 letniego, ale nie wiem dlaczego nie działa dźwięk- sądze, że chodzi o sterowniki i moje pytanie:
Gdzie mogę odczytać jakiego sterownika potrzebuje?? (na znalezienie jakiegokolwiek opisu czy instrukcji nie mam już szans)- czy takie dane są gdzieś podane na kompie?? (jestem zielony w tym temacie)

18 Lip 2005, 00:39

Żeby określić potrzebny sterownik, trzeba najpierw określić urządzenie generujęce dźwięk w laptopie;) Posiadając tę informację, szukamy sterownika na przykład na stronie producenta. Informację o sprzęcie możesz (standardowo) znaleźć w menedżerze urządzeń w Panelu sterowania. Pozdrawiam!

18 Lip 2005, 09:10

Zapewne masz dźwięk zintegrowany na płycie głównej. Musisz wejść na strone producenta jak napisała zebra. A najlepiej jak byś miał CD od płyty głównej. Albo ten laptop jest bez dźwięku.

18 Lip 2005, 21:23

Wielkie dzięki- teraz już wiem od czego zacząć
A dźwiek był na pewno- tylko w pracy mało komu dźwięk był potrzebny i jak coś się stało, nikt się nie przejął
Wyślij odpowiedź