przez wojtas1125554 » 30 Lis 2005, 18:42
UA:
wiem jak w eMule a le w tamtym to chyba plik gdzie to zapisujepowienien być ale w inny formacie to otwóż za pomocą windows media player clasic ale dotego jest potrzebny codec pack albo spróbuj przez all player jeśli niemasz codek'ówa jeśli niepójdzie to cierpliwości