przez Magda » 22 Mar 2006, 20:03
UA:
Ściągnęłam virtualdub i trochę się nim pobawiłam, ale nie mgę dojśc do tago, jak się dzieli w nim filmy. Mam film 2,3GB i potrzebuję podzielić go na 3 części, tak, żeby zmieściło się to na 3 płytach 800MB. Będę bardzo wdzięczna za jakąś prostą instrukcję, jak to zrobić w virtualdub, albo za jakieś inne propozycje.
madzia