Kończy mi się licencja, ale naprawdę program się sprawdza
)
Jak ktoś wie to niech napisze.
Pozdrawiam
UA:
)


UA:
Largeon napisał(a):Wie może ktoś jak przedłużyć licencje do programu Diskeeper 10 Professional?
Kończy mi się licencja, ale naprawdę program się sprawdza)
Jak ktoś wie to niech napisze.
Pozdrawiam


