tzn. plytka ze sterownikami jest, ale programu do komunikacji tala z kopmpem nie bardzo mam... irde mi znajduje, ale jak probuje cos zrobic (polaczyc sie przez program)to lipa....

Irde kupilem na gieldzie:) ale ona jest w pudelku,jest wszystko(cd ze sterownikami,instrukcja,przedluzka doUSB) procz programu na moj telefon,bo pani stwierdzila ze mozna znalesc w necie:)
PS.Mefisto666 odezwe sie na gg jak bede mial chwile czasu do pogadania,bo teraz to wszystko w biegu:-/
Pozdro dla Hpest

!!