przez sandroK » 27 Paź 2007, 22:48
UA:
Witam , jak w temacie , otóż mam jakieś zdjęcie i chciałem je wysłać do kogoś ale - jak ten ktoś je otwoży to nie ma się wyświetlić odrazu tylko " ukazać " tzn nie ma nic i powoli coś się pokazuje ale nie tak jak ładowanie strony internetowej tylko jak by np. powoli coś zanikało to ma być odwrotność , da się coś takiego wogule zrobić ??? a jak da się to jak i jakim programem ???