mam problem ze zrobieniem zrzutu ekranu, używam programu FastStone Capture i działa. ale chodzi mi zrzut ekranu bez instalowania dodatkowego orpogramowania.
czytałem ten poradnik, naciskam klawisz "Print Screnn", wchodzę do Painta, ctrl + V i nic.
viewtopic.php?f=38&p=98841#p63948
czy trzeba mieć ustawiony ten skrót w ustawieniach karty graficznej??
EDIT: problem rozwiązany, trzeba używać tego przycisku razem z klawiszem FN, pewnie dlatego że to laptop
powinniście chyba dodać to do poradnika, którego link znajduje się powyżej.



.

