TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

jak zrobić wzmacniacz do głośników??

Tematy związane z telefonią komórkową.

jak zrobić wzmacniacz do głośników??

Postprzez m01Marian » 25 Lut 2009, 16:24

PostUA: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)


zrobiłem sobie głośniki do telefonu (se k750i jesli ma to jakieś znaczenie) mam przejściówke z wejsciem na normalne słuchawki/głośniki np. jak w mp3 gdzieś w domu znalazłem kabel z wejciem na pasującym do mojego , a po drugiej stronie miałem trzy kabele , mam głośniki samochodowe i jak wiadomo od każdego głośnika wystają dwie metalowe końcówki do których właśnie podczepia sie owe kable podłączyłem jeden głośnik i normalnie z telefonu grała mi muzyka podłączyłem dwa tez mniej więcej było tak samo głośno jednak jak już trzeci podączyłem to natychmiastowo sie zrobiło ciszej niestety nawet jak mam podłącone dwa albo nawet jeden to i tak grają one duuuużo ciszej niż jak słucham z jednego małego głośnika telefonowego rozkreciłem radio aby obejżeć czy tutaj nie znajde jakiegos wmacniacza jednak mam problem bo kable są podłączone do układu scalonego do którgo jest podłączone mnóstwo innych kabli które likwidują możliwość korzystania z radia jako wzmacniacza jednak moge korzystać jeszcze z głośników komputerowych ale one mają swój własny wzmacniac który podłączam bezpośredno do gniazdka działa (głośniki creative'a 7.1 ) i niestety dlatego że są one takie duże ,cięzkie i podłącza się je niestety do gniasdka to odpada , zależy mi na tym aby ktoś mi w prosty sposób opowiedział jak moge zrobić lub np. skąd wykręcic wzmacniacz który nie będzie podłączany do gniasdka nawet jeżeli miało by to wpłynąć niekożystnie na czas trwania baterii i telefonie (jeżeli bateria od se k750 jest za słaba mam do dyspozycji tagże telefon k800i z nową orginalną wytrzymałą baterią) bardzo proszę o odpowiedzi jak mogę zrobić i jak podłączyć wzmacniacz do głośników samochodowych lub radiowych w każdym razie większych od tych w telafonie. bardzo proszę i z góry dzięki. :D
m01Marian
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 23
Dołączenie: 20 Sty 2009, 01:03

Re: jak zrobić wzmacniacz do głośników??

Postprzez Szymcok » 05 Sie 2009, 13:08

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.1.2) Gecko/20090729 Firefox/3.5.2


Mam ten sam problem :/
Szymcok
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 05 Sie 2009, 12:50

Re: jak zrobić wzmacniacz do głośników??

Postprzez omenix55 » 19 Paź 2010, 20:42

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.11) Gecko/20101012 AskTbUT2V5/3.8.0.12304 Firefox/3.6.11


Osobiście radzę poszukać rynku w pobliżu i kupić tam jakieś małe głośniczki za 5 zł i załatwić sobie akumulatorek bądź baterię 9v. Wtedy wystarczy zdemontować transformatorek z głośników i podłączyć na jego miejsce baterię/akumulator. Do baterii warto dokupić gniazdo (wydatek 0,60zł). Złożyć w całość i gotowe ;].
omenix55
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 19 Paź 2010, 20:34


Powróć do Telefonia komórkowa - GSM, UMTS, WiMAX, LTE

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron