Tematyka dotycząca bezpośredniej wymiany plików, czyli p2p
Wyślij odpowiedź

Jaki jest najlepszy waszym zdaniem program do torrentów?

16 Lis 2005, 20:30

To co w temacie oraz prosiłbym o wytłumaczenie dlaczego ten a nie inny.

16 Lis 2005, 20:47

moim zdaniem najlepszy jest azureus ja z niego ściągam i jest coll:D a mój kolega miał bit torrent ściągneło mu się 20mb w jeden dzień a potem na noc wyłączył kompa z rana już się ściągało od nowa

16 Lis 2005, 21:09

moim zdaniem najlepszy jest azureus ja z niego ściągam i jest coll:D a mój kolega miał bit torrent ściągneło mu się 20mb w jeden dzień a potem na noc wyłączył kompa z rana już się ściągało od nowa


To chyba ten twój kolega nie potrafi się obsługiwac Bit Comet'em. Ja jak ściagam coś z sieci torrent to zawsze go używam, programik ten osiąga niezłe prędkości transferu, a samo ściąganie jest wygodne, szybkie i stabilne w przeciwieństwie do tego co uczynił twój kolega. :)
Azerusa jeszcze nie uzywałem, lecz kiedys go sprawdzę. Na razie testuje inne programiki p2p :wink: .
-> BitComet 0.59 Final PL
-> https://www.instalki.pl/programy/download/Windows/p2p/BitComet.html

17 Lis 2005, 18:39

Ja do tej pory też używam azureusa, a jak towjim zdaniem należy obsługiwać tego BitCometa aby osiągać wysokie transfery? Może powiesz jakie ty ośiągasz i przy jakim łączu.

18 Lis 2005, 13:49

witam
kiedys w któryms z komputer swiatów albo w niezbędniku albo w ekspercie było porównanie takich programików do ciągnięcia trorrentów , azureus i bitspirit wypadły dobrze choicaż jak pamiętam azuerus obciążał dość mocno kompa, ale miały najlepsze transfery.
kiedys próbowałem tych programów ale jakoś nie spodobały mi się.

ja korzystam z bit commet i jestem zadowolony chociaz jakiś czas temu zamknęli najlepszą (moim zdaniem stronkę z torrentami) tdt.org.pl i niezbyt jest skąd ściągać ale bit commet jest the best !!!!!

pozdrawiam Jachu.

18 Lis 2005, 13:52

a co do ustawień ja nic nie zmieniałem w bitcommet i chodził dobrze, tylko chyba pyta sią o łącze żeby ustawić ilośc jednoczesnych transferów i prędkości

może ktoś ma jakąś wypróbowana konfigurację ustawień i podzieli się doświadczeniem

18 Lis 2005, 17:11

No ja też używam Bit Cometa i jestem zadowolony, nie korzystałem z innych programów tego typu bo pierwszym jaki zainstalowałem był własnie wcześniej wymieniony, a że dobrze się spisuje to nie mam potrzeby testować innych.
Wyślij odpowiedź