TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Jaki program p2p jest najlepszy?

Tematyka dotycząca bezpośredniej wymiany plików, czyli p2p

Jaki program p2p używacie?

eMule
16
37%
Kazaa
5
12%
DC++
4
9%
soulsek
1
2%
inne
17
40%
 
Razem głosów : 43

Jaki program p2p jest najlepszy?

Postprzez Hunter » 07 Lip 2005, 16:13

PostUA:


Mam taki problem nie wiem jaki p2p wybrać niektórzy preferują kaze a niektórzy eMule a inni jeszcze coś innego. Słyszałem że eMule jest wolny a w kazie niektóre ściągnięte pliki są rozwalone (np zamiast muzyki jest pisk) Jakiego programu p2p używacie i dla czego?
Awatar użytkownika
Hunter
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 29
Dołączenie: 07 Lip 2005, 15:44

Postprzez komandos » 07 Lip 2005, 16:27

PostUA:


Dla mnie najlepszy jest BearShare ,szybki i prosty,ma moze mniej zasobów od Emula , ale jest ok.
Awatar użytkownika
komandos
Postujący
Postujący
 
Posty: 322
Dołączenie: 30 Mar 2005, 18:02
Miejscowość: Kocborowo

Postprzez proktor » 07 Lip 2005, 16:43

PostUA:


hmmmm...dlamnie eDonkey ale niema go na liscie,czyz by był gorszy od kazy czy dc:>??

Jak juz robisz ankiete to rub ja dobrze ;)
strony internetowe: Błonie, Brwinów, Pruszków, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki
Awatar użytkownika
proktor
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 641
Dołączenie: 28 Kwi 2005, 19:59

Postprzez Hunter » 07 Lip 2005, 18:26

PostUA:


nie chciało mi się wszystkich programów p2p wypisywać :roll:
Awatar użytkownika
Hunter
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 29
Dołączenie: 07 Lip 2005, 15:44

Postprzez Picasso » 07 Lip 2005, 19:56

PostUA:


Witam.

Napisze to tu żeby nie zakładać nowego tematu.

Jaki program p2p jest najlepszy ( tylko taki żeby nie szukać tych serwerów ( 1. Nie wiem nawet do którego się podłączyć 2. Jak się do jakiegoś podłącze to wogóle nie ściąga))

Potrzebuję coś podobnego do Lime Wire.

Proszę o wyrozumiałość :wink: :P

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Picasso
Postujący
Postujący
 
Posty: 153
Dołączenie: 31 Maj 2005, 21:16

Postprzez Hunter » 07 Lip 2005, 20:32

PostUA:


Pewnie używasz eMule lub coś podobnego. Obojętnie do jakiego serwa się możesz podłączyć a nie ściąga dlatego że przeważnie trzeba czekać kila minut a czasami godzin :P by plik zaczą się ściągać. Ja do tej pory używałem eMule Oraz kazy ale zasugerowałem się wypowiedziami umieszczonych kilka postów powyżej a szczególnie postem komandosa który używa BearShare postanowiłem go wypróbować i musze przyznać że jest on owiele lepszy od kazzy i emule których wcześniej używałem, ponieważ pliki ściąga od razu a nie jak w przypadku eMule oraz wszystkie pliki sa ok a nie jak w przypadku kazy gdzie co dróga mp3 nadawała się do kosza, szkoda tylko że jest mało starych plików. Troche się rozpisałem :lol: Wypróbuj BearShare spoko program
Awatar użytkownika
Hunter
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 29
Dołączenie: 07 Lip 2005, 15:44

Postprzez Yoo! » 07 Lip 2005, 21:19

PostUA:


ja używam, eDonkey'a bo jest dobry do ściagania całych płytek, filmów itd. a także BearShare też dobry programik, a do ściągania nagrań używam FireWire, dobrze i szybko się ściąga :D
Awatar użytkownika
Yoo!
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1100
Dołączenie: 28 Cze 2005, 08:53
Miejscowość: PL

Postprzez deamon » 07 Lip 2005, 21:34

PostUA:


dla mnie najlepsza jest kazaa bo na niej znajde wszystko co szukam.
deamon
Postujący
Postujący
 
Posty: 467
Dołączenie: 17 Mar 2005, 16:36

Postprzez zebra » 08 Lip 2005, 02:28

PostUA:


:arrow: BearShare;
:arrow: eDonkey;
:arrow: BitComet;
A tak nawiasem, to ankieta O.K., ale z tym pytaniem (Picasso) o najlepszy program P2P to trochę nie trafiłeś... Temat na tym forum był już wiele razy powtarzany. I w kółko to samo. Naprawdę, poszukaj. Tylko nie pisz, że tyle tego jest i ci się nie chce, a na swoje usprawiedliwienie masz to, że nie chciałeś zakładać nowego tematu. Temat i tak już jest, bo właśnie go zacząłeś. A odpowiedzi pewnie jednoznacznej nie uzyskasz, bo każdy z użytkowników będzie wychwalał swój ulubiony program P2P... Pozdrawiam!!
zebra
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 671
Dołączenie: 11 Cze 2005, 21:40
Miejscowość: ...Stąd

Postprzez Hunter » 08 Lip 2005, 13:03

PostUA:


zebra napisał(a)::arrow: BearShare;
:arrow: eDonkey;
:arrow: BitComet;
A tak nawiasem, to ankieta O.K., ale z tym pytaniem (Picasso) o najlepszy program P2P to trochę nie trafiłeś... Temat na tym forum był już wiele razy powtarzany. I w kółko to samo. Naprawdę, poszukaj. Tylko nie pisz, że tyle tego jest i ci się nie chce, a na swoje usprawiedliwienie masz to, że nie chciałeś zakładać nowego tematu. Temat i tak już jest, bo właśnie go zacząłeś. A odpowiedzi pewnie jednoznacznej nie uzyskasz, bo każdy z użytkowników będzie wychwalał swój ulubiony program P2P... Pozdrawiam!!


Faktycznie nawet nie dawno był poruszany ten temat, sorka niezauważyłem :roll:
Awatar użytkownika
Hunter
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 29
Dołączenie: 07 Lip 2005, 15:44

Postprzez zebra » 08 Lip 2005, 14:50

PostUA:


Hunter napisał(a):Faktycznie nawet nie dawno był poruszany ten temat, sorka niezauważyłem :roll:

Nie, nie to miałam na myśli. Chodziło mi o pytanie użytkownika o pseudonimie Picasso, który się pyta o najlepszy program P2P. A przecież ma ankietę, którą zrobiłeś. To chyba widzi. A poza tym, to użytkownicy się jeszcze wypowiadają pod ankietą na temat programów P2P i to mu chyba powinno wystarczyć, a jak nie, to wystarczy poszukać, bo tak, jak pisałam wcześniej, temat P2P już się powtarzał. Ale ankieta w porządku;) Pozdrawiam!
zebra
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 671
Dołączenie: 11 Cze 2005, 21:40
Miejscowość: ...Stąd

Postprzez -Aris- » 08 Lip 2005, 22:40

PostUA:


Ja polecam eMula to jest łatwy program w obsłudze.
Sorki za błedy ortograficzne
-Aris-
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 77
Dołączenie: 30 Kwi 2005, 14:44

Postprzez Picasso » 09 Lip 2005, 16:00

PostUA:


ale z tym pytaniem (Picasso) o najlepszy program P2P to trochę nie trafiłeś...


widze właśnie sorki. :lol:
Awatar użytkownika
Picasso
Postujący
Postujący
 
Posty: 153
Dołączenie: 31 Maj 2005, 21:16

Postprzez Jędrzej » 12 Lip 2005, 21:25

PostUA:


Ja preferuje tylko BitCometa i LimeWire
Awatar użytkownika
Jędrzej
Postujący
Postujący
 
Posty: 287
Dołączenie: 08 Cze 2005, 19:27
Miejscowość: Burkina Faso

Postprzez glizdu » 12 Lip 2005, 22:42

PostUA:


Ja używam Emule i jest ok w przeciwieństwie do Kazy jak pisze np. że ściagam muzyke to ją rzeczywiście ściagam, a nie jak w kazie że znalazłes jakieś mp3 a tu sie okazuje, że jest coś innego. Co prawda to prawda, że emulak strasznie wolno ściąga i trzeba czekać w kolejce, ale żeby unikać czekania w kolejce należy wybrierać pliki, które mają najwięcej źródeł i wtedy o wiele szybciej zaczyna ściagać.
glizdu
Postujący
Postujący
 
Posty: 191
Dołączenie: 23 Cze 2005, 10:43

Następna

Powróć do P2P - Wymiana plików

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron