TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

jaki tytuł filmu

Rozmowy na tematy związane z filmem. Opisy, recenzje.

jaki tytuł filmu

Postprzez mariusz14071991 » 11 Paź 2008, 10:32

PostUA: Opera/9.52 (Windows NT 5.1; U; pl)


kilka lat temu oglądałem film znam recenzje ale nie znam tytułu może jak napiszę recenzję to mi ktoś pomoże
był to amerykański horror,był tam gościu który mieszkał z kimś w domu.poszedł on na pole rąbać drzewo wrócił do domu ze siekierą i chciał zabić mieszkających tam ludzi najpierw chciał zabić kobiete ale ona zamkneła się w pokoju,mężczyzna chciał ją uratować i wzioł krzesło do ręki i uderzył tego gościa z siekierą ale on był bardzo silny i nic mu to nie zrobiło więc go zabił i potem kobietę.wiem jeszcze że był tam dosyć silny policjant który go złapał i założył mu kajdanki a on albo je rozerwał albo zdjął je sobie i uciekł.na końcu było coś takiego że chyba ten policjant i ten morderca bili się i ten morderca wpadł do studni więc policjant myślał że się utopił ale na samiutkim końcu było pokazane że on żyje i wychodzi z studni.

jeśli ktoś wie jaki jest tytuł tego filmu to proszę mi napisać, z góry dziękuje.
mariusz14071991
Postujący
Postujący
 
Posty: 170
Dołączenie: 15 Wrz 2008, 15:07

Powróć do Film

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron