TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

jakie porgramy p2p moga osiagac zawrotne predkosc

Tematyka dotycząca bezpośredniej wymiany plików, czyli p2p

jakie porgramy p2p moga osiagac zawrotne predkosc

Postprzez MEFISTO666 » 13 Sie 2005, 14:12

PostUA:


no ja mam bit cometa i łacze radiowe 128mb/s i bit comet mi sciaga srednio z 18kb/s albo 19kb/s oczywiscie po odpowiednim skonfigurowaniu znacie jakies lepsze programiki do torentów ?????????




pozdrawiam MEFISTO666 :twisted: :twisted:
THE LAST DEVIL MEFISTO666
Awatar użytkownika
MEFISTO666
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 39
Dołączenie: 10 Sie 2005, 16:00
Miejscowość: Pleszew

Postprzez Jędrzej » 13 Sie 2005, 15:02

PostUA:


Moim skromnym zdaniem najlepszy jest BitComet, a najlepszy do ściągania mp3 jes LimeWire :D
Awatar użytkownika
Jędrzej
Postujący
Postujący
 
Posty: 287
Dołączenie: 08 Cze 2005, 19:27
Miejscowość: Burkina Faso

Postprzez hrydziu » 13 Sie 2005, 16:57

PostUA:


czy jestes pewny tych 128mb/s? Moze mialo byc 128kb/s bo cos za duza predkosc jak na lacze radiowe. A jesli faktycznie to 128kb/s to wiekszych predkosci nie osiagniesz. Bo to max dla takiego lacza. Jak sciagasz to twoja predkosc zalezy mocna od ilosci zrodel i ich jakosci (szybkosci) mozesz miec nawet bardzo dobre lacze ale przy slabych zrodlach bedziesz mial niskie transfery
O żesz ku**a jego w d**ę pie*****na sku****ska mać - powiedział bosman, po czym zaklął szpetnie...
Awatar użytkownika
hrydziu
Postujący
Postujący
 
Posty: 149
Dołączenie: 13 Maj 2004, 21:38

Postprzez zebra » 13 Sie 2005, 20:18

PostUA:


Żródła źródłami... Liczy się także fakt, żeby jak najwięcej udostępniać plików! Przy programie BitComet (według mnie najlepszym do plików torrent) to należy też po ściągnięciu pliku troszkę seedować :wink: . W ten sposób podnosimy transfer swojego łącza. Oczywiście nie zapominając o sporej ilości źródeł pliku, którego zamierzamy ściągnąć...
zebra
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 671
Dołączenie: 11 Cze 2005, 21:40
Miejscowość: ...Stąd

Postprzez Picasso » 19 Sie 2005, 11:21

PostUA:


Jędrzej napisał(a):Moim skromnym zdaniem najlepszy jest BitComet, a najlepszy do ściągania mp3 jes LimeWire :D


Witam.

A do ściągania teledysków??? 8)

Pozdro
Awatar użytkownika
Picasso
Postujący
Postujący
 
Posty: 153
Dołączenie: 31 Maj 2005, 21:16

Postprzez hrydziu » 19 Sie 2005, 13:28

PostUA:


Ja zawsze do wszystkiego uzywalem DC i mialem pewnosc ze sciagam to co chce a nie tak jak np na kaazie. Teraz uzywam tez Azureusa i BitCometa tez sa niezle. I wlasnie te dwa polecil bym do teledyskow czyli DC i ktorys z klientow Torrenta
O żesz ku**a jego w d**ę pie*****na sku****ska mać - powiedział bosman, po czym zaklął szpetnie...
Awatar użytkownika
hrydziu
Postujący
Postujący
 
Posty: 149
Dołączenie: 13 Maj 2004, 21:38


Powróć do P2P - Wymiana plików

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron