TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Otóż mam pytanie czy istnieje taki program żeby z przeglądarki wywalić 1 adres który sie wyświetlił a nie wszystkie poprzez "Wyczyść historię" ?
Bo mam swoje potrzebne linki a siostra mi w kółko zaśmieca i potrzebuje usunąć te niepotrzebne
Z jakiej przegladarki korzystasz ?
Co chcesz dokladnie usunac? Strona startowa ci sie sama zmienila ?
Jezeli strona startowa sama sie zmienila to wklej Logi,jak szukaj na forum.
Dokładnie chce usunąć np. te 3 adresy które mi sie zapisały w Historii a nie chce usuwać wszystkiego poprzez ' Wyczyść Historię '( te w czerwonych ramkach ):
A co Ci przeszkadzaja te wpisy ?
Nie uzywam FF ale najproscciej to dodaj swoje adresy do zakladek i przy czyszczeeniu histori przegladarki nic nie stracisz.