TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

[Współpraca] Jesteś pozycjonerem ? Zapraszam do współpracy

Tutaj można zamieszczać oferty sprzedaży oraz kupna różnych przedmiotów.

[Współpraca] Jesteś pozycjonerem ? Zapraszam do współpracy

Postprzez grangames » 23 Cze 2015, 18:20

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/43.0.2357.124 Safari/537.36


Witam serdecznie wszystkich odwiedzających ten temat.

Jak sama nazwa tematu wskazuję poszukuję osoby, która kompleksowo zajmie się SEO mojego serwisu. Od 8 czerwca prowadzę serwis, który udostępnia użytkownikom pobranie z mojego serwisu pełnych wersji gier komputerowych. Mój serwis oparty jest na systemie Wordpress. Również niebawem serwis zmieni szatę graficzną na bardziej klimatyczną i odpowiadającą tematyce serwisu. Na stronie średnio pojawiają się 2 posty z nowymi grami, które można pobrać na swój komputer. Serwis prowadzony jest w języku angielskim ponieważ chce aby był skierowany i dostępny dla ludzi z całego świata. Dla zainteresowanych działam na rynku PPA, dlatego bardzo mi zależy na tym aby serwis był udostępniony dla wszystkich ludzi globu. Ok tyle, jeżeli chodzi o moją osobę i mój serwis, czas najwyższy przejść do sedna tematu...

Tak jak wspomniałem poszukuję osoby, która zna się na pozycjonowaniu i ogólnych zasadach SEO. Głównym celem pozycjonowania na moim serwisie będzie pozycjonowanie postów pod odpowiednimi frazami. Tak jak wspomniałem działam na rynku PPA więc osoba ta nie musi znać tajników tej działalności, dla mnie najważniejsze jest aby dana osoba skutecznie i w odpowiedni sposób wybiła mój post do TOP 1-4. Tylko taki wynik da mi wymierny efekt mojego działania na rynku PPA. Przykładowo podam w jaki sposób serwis/posty będą pozycjonowane: "Nazwa gry Download", tylko w ten sposób posty pod takie frazy będą pozycjonowane. Osobiście nie wnikam w jaki sposób pozycjoner będzie działał ponieważ na tym się nie znam, ale zależy mi na współpracy z osobą która jest zaufana, odpowiedzialna i przede wszystkim dyspozycyjna czasowo i zaangażowana. Tylko i wyłącznie z takimi osobami podejmę współpracę.

Teraz kwestia wynagrodzenia. Od razu proszę aby w moją stronę nie poleciały żadne wulgaryzmy ponieważ doskonale wiem ile kosztuję profesjonalna usługa pozycjonowania serwisu. Dlatego ta oferta skierowana jest wyłącznie do osób, które będą z czystym sumieniem w stanie zaakceptować moje warunki. Przechodząc do szczegółów za podjęcie współpracy z moją osobą i spełnienie powyższych oczekiwań jestem w stanie takiej osobie zagwarantować 250-300 zł miesięcznie(jeżeli przychody serwisu dzięki skutecznemu pozycjonowaniu będą przynosić co raz to większe profity miesięczne zarobki jestem w stanie podwyższyć). Na chwilę obecną nie jestem w stanie zaproponować więcej mimo, że doskonale wiem ile takie usługi kosztują. Druga propozycja współpracy to zapłata za frazę, czyli ustalamy indywidualnie cenę za daną frazę za którą płacę po osiągnięciu odpowiednich wyników w google. Oczywiście jestem otwarty na wszelkie propozycję i sugestię, jednak co do ceny to jeszcze raz napiszę proszę o kontakt osoby, którą są w stanie zaakceptować kwotę 250 - 300 zł miesięcznie lub zainteresowane są wyceną za poszczególne frazy. Oczywiście zależy mi na dłuższej współpracy odnośnie tego projektu jak i następnych.

Zainteresowane osoby powyższą ofertą proszę o kontakt tylko i wyłącznie E-mail:

E-mail: [email protected]

Pozdrawiam serdecznie
grangames
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 7
Dołączenie: 23 Cze 2015, 17:18

Powróć do Giełda

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], konradpaluszek