TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Kalwi&Remi złapani przez Rutkowskiego!

Rozmowy na tematy związane z muzyką. Albumy, recenzje itp.

Kalwi&Remi złapani przez Rutkowskiego!

Postprzez Yoo! » 25 Cze 2007, 21:31

PostUA:


Cieszący się od niedawna wolnością Krzysztof Rutkowski jak się okazuje jest w doskonałej formie. Tym razem wpadł na trop dwóch równie znanych, co niebezpiecznych osobników działających w przemyśle muzycznym.

Krzysztof K. i Remigiusz P. znani powszechnie jako duet Kalwi&Remi zostali ujęci tuż po jednym z występów. Bardzo popularni ostatnio w kraju i za granicą polscy dj'e, jak się okazuje osiągali sukcesy na listach przebojów...kradnąc muzykę. W praktyce wyglądało to tak, że przywłaszczali sobie utwory wyprodukowane przez innych artystów i prezentowali je jako własne.

Proceder został przerwany krótko po tym, jak znany holenderski twórca muzyki klubowej John Marks został napadnięty we własnym studiu nagraniowym przez dwóch napastników, którzy obezwładnili artystę i ukradli jedyny istniejący egzemplarz płyty CD z nowym nagraniem.

Sprawa ujrzała światło dzienne dzięki detektywowi Rutkowskiemu, który po drobiazgowym śledztwie zidentyfikował przestępców i w brawurowej akcji ujął ich tuż po koncercie nomen omen opartym na trefnym materiale muzycznym.




.....wierzycie w to, bo ja nie zabardzo, wątpie żeby nasz wspaniały polski detekzajmował się Polską sceną muzyczna :lol:


ps: orginalny artykuł jest tutaj:
http://naklubowo.wp.pl/kat,25457,wid,89 ... 757072.898

:lol:
Awatar użytkownika
Yoo!
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1100
Dołączenie: 28 Cze 2005, 08:53
Miejscowość: PL

Postprzez Maciak Plock » 25 Cze 2007, 21:43

PostUA:


O ile wiem to rutkowski siedzi w wienzieniu mo miał powiązania z mafią to oco tu chodzi?
Najlepsza Strona o Clash Of Clans W PolsceClash Of Clans
Najlepsze Forum o COC w Polsce! Clash Of Clans Forum
Awatar użytkownika
Maciak Plock
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 828
Dołączenie: 25 Lut 2006, 20:46
Miejscowość: Płock
Pochwały: 3

Postprzez LucaS » 25 Cze 2007, 21:47

PostUA:


Mariusz X napisał(a):O ile wiem to rutkowski siedzi w wienzieniu mo miał powiązania z mafią to oco tu chodzi?


Przeczytaj to co zacytował Yoo...

Rutek wyszedł niedawno z kicia ;)
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7

Re: Kalwi&Remi złapani przez Rutkowskiego!

Postprzez mateusz x man » 25 Cze 2007, 21:49

PostUA:


,,Cieszący się od niedawna wolnością Krzysztof Rutkowski ..."


Najwyraźniej już nie siedzi.

Tak sam z siebie to on może się sceną muzyczną nie zajmuje ale możliwe że dostał zlecenie od jakiegoś ,,pokrzywdzonego" muzyka.
mateusz x man
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 750
Dołączenie: 09 Cze 2007, 13:15
Miejscowość: Kielce
Pochwały: 2

Postprzez destyny » 25 Cze 2007, 22:21

PostUA:


Mariusz X napisał(a):O ile wiem to rutkowski siedzi w wienzieniu mo miał powiązania z mafią to oco tu chodzi?



Powiem Ci ze chyba 2-3 tygodnie temu go wypuścili za poręczeniem majątkowym :) .
"Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać."
destyny
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 1807
Dołączenie: 02 Sie 2006, 09:16
Miejscowość: Łódź
Pochwały: 12

Postprzez LucaS » 25 Cze 2007, 23:27

PostUA:


Tak oto w skrócie przedstawia się scenariusz teledysku Kalwi&Remi pt. "Revolution" 8)
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7

Postprzez 1jaa » 25 Cze 2007, 23:57

PostUA:


LucaS napisał(a):Tak oto w skrócie przedstawia się scenariusz teledysku Kalwi&Remi pt. "Revolution" 8)


ciąg dalszy

Wszystkie postacie występujące w klipie są autentyczne, a przedstawiona historia została zaczerpnięta z....plotki rozsiewanej przez sfrustrowanego własnymi niepowodzeniami antyfana duetu.


Sprawa wyjaśniona
Awatar użytkownika
1jaa
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1151
Dołączenie: 24 Sty 2006, 21:35
Pochwały: 2

Postprzez JEDREK » 26 Cze 2007, 08:39

PostUA:


Zrobili teledysk nie do swojej piosenki bo ich explosion nie da się słuchać a przeróbka dj Theo jest wiele lepsza

Za bardzo nie wierzę w to że Rutkowski zajmowałby się sprawą tych dwóch debili
Ja tu tylko sprzątam... ;)

i5 3570 @ 4,3 GHz + Noctua NH-U12P, Asus P8Z77-V, Corsair DDR3 2x8GB @ 2060MHz CL10 Ven., MSI GTX 1080 8GB, Samsung SSD 850 EVO 1 TB, Samsung DVD SH-222BB, NZXT Tempest, Corsair AX860i 860W, WIN 10 [x64]
Awatar użytkownika
JEDREK
Moderator
Moderator
 
Posty: 1570
Dołączenie: 11 Mar 2006, 19:27
Miejscowość: W ch** daleko z każdej strony xD (51° 24' N, 19° 41' E)
Pochwały: 24
Sprzęt: Komputer PC, Asus ZenFone 5Z

Postprzez Bozz » 26 Cze 2007, 15:06

PostUA:


JEDREK napisał(a):Za bardzo nie wierzę w to że Rutkowski zajmowałby się sprawą tych dwóch debili

Zgadzam się... Też za nimi nie przepadam - Komercja
Awatar użytkownika
Bozz
Moderator
Moderator
 
Posty: 2862
Dołączenie: 21 Sie 2006, 14:08
Miejscowość: 49°54' N 21°03' E
Pochwały: 20

Postprzez kukaszr » 26 Cze 2007, 19:53

PostUA:


zaczynam się bać, żeby rutek nie wpadł mi do domu i nie przedstawił mi jakiś zarzutów ;d

wszystko zrobiono po to by był szum medialny...

fakt i superexpres bedzie miał o czym pisać
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Postprzez wonski » 27 Cze 2007, 10:29

PostUA:


Mnie tam to zwisa kto ich złapał ważne że siedzą w pierdlu, nie lubie tych skur...
wonski
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 610
Dołączenie: 15 Lip 2006, 19:25
Miejscowość: Inowrocław


Powróć do Muzyka

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron