przez w.bolo » 14 Sie 2007, 23:48
UA:
Wielkie dzieki za pomoc ,ale niestety ten typ i wiele innych nie maja takiej funkcji jak/web-kamera/kamera internetowa.To jest potpucha dla klijeta!Niestety za bledy trzeba placic .Raz jeszcze wielkie dzieki!

w.bolo.