TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

karta graficzna

Wszystko co wiąże się ze sprzętem komputerowym.

karta graficzna

Postprzez ryszard » 10 Kwi 2005, 14:04

PostUA:


mam problem z mojaq karta graficzna,bo jest w jezyku angielskim z ktorego jestem -noga.Chce poprzez karte graficzna przegrac moje filmy z kamery vidio i nie moge otworzyc obrazu na monizorze ,zeby go wgrac na twardy dysk.Moja karta graficzna to-MSI FX5600-VTDR 128,a wiec XT FX 5600 - Kto moglby mi pomoc w realizacji mojego parzenia?.Kto by mi objasnil po polsku jak sie do tego zabrac ,temu bede b.wdzieczny.
ryszard
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 10 Kwi 2005, 13:53
Miejscowość: Berlin

Postprzez glizdu » 14 Lip 2005, 09:19

PostUA:


To jest karta Geforce? Jeśli tak to ściągnij najnowszy sterownik do grafy i powinno działać.
Tutaj masz linka http://www.instalki.pl/download/index.p ... on=display tylko pamiętaj, aby wcześniej odinstalować sój stary sterownik, a dopiero zainstaluj ten.
glizdu
Postujący
Postujący
 
Posty: 191
Dołączenie: 23 Cze 2005, 10:43

Postprzez paolo » 26 Lip 2005, 19:27

PostUA:


mam taki sam problem jak Ryszard
ściągnąłem sobie plik z linku i zainstalowałem, ale pojawił się komunikat ze te sterowniki są niesprawdzone i niebezpieczne dla systemu
paolo
Postujący
Postujący
 
Posty: 224
Dołączenie: 24 Lip 2005, 11:58

Postprzez zebra » 26 Lip 2005, 21:44

PostUA:


Masz na myśli komunikat o braku certyfikatu WHQL? Jak jest możliwa taka opcja, to klikasz POMIŃ lub: Mimo to zainstaluj sterownik. I nie powinno być żadnych problemów.
zebra
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 671
Dołączenie: 11 Cze 2005, 21:40
Miejscowość: ...Stąd


Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron