przez Aeros » 25 Lip 2009, 21:18
UA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.12) Gecko/2009070611 Firefox/3.0.12 Creative ZENcast v2.00.13
Witam:) Chcę sobie powiększyć pamięć za pomocą karty SD firmy Kingston (Class 4 ). I moje pytanie brzmi: Czy przy takiej wielkości karty pamięci mój Zen nie będzie się ciął czy coś takiego, hmm??