TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

kłopot z allpalyerem 3.4 (napisy)

Tematy związane z obróbka, edycją, konwersją plików foto, audio oraz video.

kłopot z allpalyerem 3.4 (napisy)

Postprzez beznazwowy » 28 Wrz 2008, 20:49

PostUA:


witam, mam drobny kłopot z szybkością napisów na allplayerze, niby ustawione jest równo a jednak napisy sie spozniają i to czasem bardzo. w ustawieniach troszke robiłem ale nic nie zapisywalem bo to i tak niedaje nic. moze jakis inny program ktos radzi? no chyba ze ktos jest ogromnym szczęśliwcem i posiada odcinki Cowboya Bebopa z ładnie zrobionymi polskimi napisami który do był puszczany na Hyperze... mam jedynie z angielskimi napisami które są ładnie dopasowane, a polskie niezle sie opozniają o czym już pisałem i czasem niewiadomo o co chodzi na ekranie bo tak jest pomieszane. jesli mozna to prosze o jakąs pomoc lub porady
beznazwowy
Postujący
Postujący
 
Posty: 294
Dołączenie: 30 Sie 2006, 14:25

Re: kłopot z allpalyerem 3.4 (napisy)

Postprzez kukaszr » 28 Wrz 2008, 21:28

PostUA:


spróbuj ściągnąć jeszcze raz poprzez Napiprojekt on teoretycznie ściągnie do tej wersji jaką masz.
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Re: kłopot z allpalyerem 3.4 (napisy)

Postprzez beznazwowy » 29 Wrz 2008, 08:44

PostUA:


pobrałem i dalej to samo, mocno sie spozniają w porównaniu do wbudowanych angielskich, jest na to jakies inne wyjscie? albo zeby wywalic te wbudowane?
beznazwowy
Postujący
Postujący
 
Posty: 294
Dołączenie: 30 Sie 2006, 14:25

Re: kłopot z allpalyerem 3.4 (napisy)

Postprzez niunka » 29 Wrz 2008, 18:52

PostUA:


Co do playera to proponuje zmienic na SubEdit Player -> http://www.instalki.pl/programy/downloa ... layer.html
Co do spoznianai sie napisow to moze to nie jest wina playera tylko zle dobranych napisow ?
Awatar użytkownika
niunka
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2410
Dołączenie: 08 Maj 2005, 15:21
Miejscowość: Kempten
Pochwały: 1

Re: kłopot z allpalyerem 3.4 (napisy)

Postprzez beznazwowy » 30 Wrz 2008, 08:02

PostUA:


sam juz niewiem co z tymi napisami... nawet poprzez napi-projekt troche sie spozniają. zebym chociaz wiedzial jak je troszke opoznic czy cos, to moze byloby lepiej, bo to co w opcjach robilem to chyba nic a nic niemialo z tym wspolnego, a ponoc pisalo ze to wlasnie od szybkosci napisow jest opcja... Subedit player? czy zaradzi tym wrednym napisom?
beznazwowy
Postujący
Postujący
 
Posty: 294
Dołączenie: 30 Sie 2006, 14:25

Re: kłopot z allpalyerem 3.4 (napisy)

Postprzez kukaszr » 30 Wrz 2008, 10:12

PostUA:


a no idzie przyśpieszyć lub zwolnić.
Wchodzisz: PPM, Parametry Programu, Zarzadzanie napisami i:
Image

1) wybierasz sobie o ile przyśpieszyć lub zwolnić.
2) Następnie "Przelicz text"
3) Zapisz napisy
4) Ok
Mam nadzieje, ze zadziała.
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Re: kłopot z allpalyerem 3.4 (napisy)

Postprzez beznazwowy » 02 Paź 2008, 10:26

PostUA: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) )


no o tym to nie pomyslalem :) dziekuje bardzo za pomoc, juz powoli sobie radze z tymi nieszczesnymi napisami...
beznazwowy
Postujący
Postujący
 
Posty: 294
Dołączenie: 30 Sie 2006, 14:25


Powróć do Obróbka Foto, Audio, Video

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron