TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Komputery się nie widzą Neostrada router WI-FI

Problemy dotyczące sieci Internet, konfiguracja sieci LAN, WLAN, konfiguracja serwerów. Rozdzielanie połączeń internetowych. Rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem. Routery, huby, switche, anteny itp.

Komputery się nie widzą Neostrada router WI-FI

Postprzez SiejaNQ » 06 Mar 2013, 20:23

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1) AppleWebKit/537.22 (KHTML, like Gecko) Chrome/25.0.1364.152 Safari/537.22


Witam,
Mam problem z wymianą plików między komputerami.
Z Neostradą dostałem router WI-FI Sagemcom F@st 2704. Laptop (WIN7 Ultimate x32) łączy się bezprzewodowo za pomocą TP Linka USB... a komputer Stacjonarny (WINXP PRO SP3 x32) kablem od routera przez Realtek PCI...
Mam ustawioną tą samą grup roboczą,
adresy IP są przypisywane automatycznie,
mam kilka folderów udostępnionych na obu komputerach,
włączone konta GOŚĆ,
połączenie obydwu komputerów wykorzystuje składniki udostępniania plików i drukarek,
w opcjach folderów mam ustawione ,,użyj prostego udostępniania plików..."
i komputery się nie widzą w Moje miejsce sieciowe/Cała sieć/Microsoft Windows Network/WORKGROUP/
Tyle wyczytałem skacząc od tematu do tematu przez 1,5 godziny.
Proszę o pomoc, z góry dziękuje za odpowiedź.
POZDRAWIAM
SiejaNQ
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 54
Dołączenie: 14 Sty 2010, 00:58
Miejscowość: Pułtusk

Powróć do Sieć Internet, Sieci LAN, WLAN

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron