Poszukuje jakiegos softu, ktory pozwoli mi na odtwarzanie muzyki (aby inni ja wyraznie slyszeli) uzywajac sluchawek z mikrofonem w programach do komunikacji glosowej.
Program do komunikacji glosowej: ventrillo/teamspeak
Czy jest w ogole cos takiego mozliwe?

