TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Konfiguracja połączenia internetowego - net radiowy

Problemy dotyczące sieci Internet, konfiguracja sieci LAN, WLAN, konfiguracja serwerów. Rozdzielanie połączeń internetowych. Rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem. Routery, huby, switche, anteny itp.

Konfiguracja połączenia internetowego - net radiowy

Postprzez davidov26 » 11 Lut 2013, 18:00

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:18.0) Gecko/20100101 Firefox/18.0


Witam
Mam ruter TP LINK TLWR340G i chce go skonfigurować z siecią radiową,którą mają moi rodzice w domu.Dzwoniłem do dostawcy i powiedział mi ,że muszę przestawić automatyczne uzyskiwanie adresu ip na ręczne i wpisać ten numer ip ,który jest na umowie i tak tez zrobiłem ale jak podepnę kabel od modemu do gniazda wan i pózniej drugi kabel w jedno z 4 portów i do kompa to nie mam połączenia z netem i w związku z tym nie mogę się zalogować do rutera i go ustawić tak żeby działał bezprzewodowo .Czy ktoś może mi pomóc i napisać co robię żle.
davidov26
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 35
Dołączenie: 10 Sty 2011, 20:59

Re: Konfiguracja połączenia internetowego- net radiowy

Postprzez krymon01 » 15 Lut 2013, 20:16

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1) AppleWebKit/537.17 (KHTML, like Gecko) Chrome/24.0.1312.57 Safari/537.17


Jak wpisujesz adres routera (tutaj chyba 192.168.1.1), to co wyświetla się w przeglądarce?
krymon01
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 43
Dołączenie: 03 Wrz 2012, 17:47
Pochwały: 1


Powróć do Sieć Internet, Sieci LAN, WLAN

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron