TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Kopia programu z TI-83 na TI-83+ - nie działa - błąd memory

Posty związane z oprogramowaniem na rodzinę kalkulatorów graficznych Texas Instruments.

Kopia programu z TI-83 na TI-83+ - nie działa - błąd memory

Postprzez norbiwolow » 21 Sie 2007, 22:40

PostUA:


mam problem z kalkulatorem TI-83+
opisze co jak po kolei
miałem program który używałem w pracy na kalkulatorze TI-83 - postanowiłem kupić sobie prywatnie TI-83+ i przekopiować program
kopiowałem program i data, bez L1 itd.

Wszystko byłoby ok jednak po pierwszym użyciu programu czyli dokonaniu pewnych obliczeń i wyjściu z programu jak próbuję drugi raz uruchomić program w pewnym etapie programu wyskakuje błąd : memory

przecież TI-83+ ma więcej niż TI-83 a tam działał bez problemu

czy jest możliwość że ten stary kalkulator ma jakieś zabezpieczenie ( firmware ) tak że działa tylko na nim - czy producent programu mógł zrobić takie zabezpieczenie ???

czy mogę za pomocą kabla minijack przegrać firmware z TI-83 do TI-83+ bo może w tym tkwi problem ???
norbiwolow
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 21 Sie 2007, 22:11
Miejscowość: wrocław

Postprzez Adrian » 27 Sie 2007, 14:37

PostUA:


TI83 ma wiecej pamieci RAM niz TI83+ choc jest starszy - o ile pamiętam istnieje 4KB różnica - na korzyść starszego modelu za to TI83+ ma dodatkową pamięć FLASH 160KB / SE 1.5MB.

Jesli chodzi o firmware to nie sa one kompatybilne (TI83 nie ma mozliwosci zmiany systemu tylko TI83+)
Awatar użytkownika
Adrian
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 48
Dołączenie: 13 Maj 2004, 19:04


Powróć do Aplikacje

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Illidan