TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Kopiowanie gry Stalker czyste niebo

Dyskusje na tematy związane z nagrywaniem płyt CD/DVD. Software, Hardware.

Kopiowanie gry Stalker czyste niebo

Postprzez onimusza666 » 10 Wrz 2008, 20:30

PostUA:


Cześć jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość.Kupiłem dziś grę Stalker czyste niebo(jeszcze nie grałem)chciałbym zrobić kopie tak żeby nie zniszczył mi się orginał,sprawdziłem programem AReySkaner-płyta nie jest zabezpieczona i po zrobieniu obrazu alcoholem nie działa prosi o orginalny dysk???może macie jakieś pomysły :grin:
onimusza666
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączenie: 10 Wrz 2008, 20:11

Re: kopiowanie gry

Postprzez LucaS » 10 Wrz 2008, 21:27

PostUA:


Jak nie Alcohol to: UltraISO, Nero, Ashampoo.
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7

Re: kopiowanie gry

Postprzez Dawid255151 » 10 Wrz 2008, 22:09

PostUA:


Ja miałem identyczną sytuacje z grą "Colin Mc Rally" po włożeniu płyty oryginalnej gra chodziła po zrobieniu kopi ani rusz..
problem rozwiązałem nie zbyt legalną ścieżką a dokładnie musiałem do kopi ściągnąć specjalnego cra... nie będę kończył tego zdania zapewne każdy wie o co chodzi i po pobraniu tego pliku włożyłem plik do plików gry na płycie (kopi) i gra ruszyła bez problemu.
Awatar użytkownika
Dawid255151
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2064
Dołączenie: 04 Lis 2007, 18:37
Pochwały: 2

Re: kopiowanie gry

Postprzez onimusza666 » 11 Wrz 2008, 05:18

PostUA:


Dawid255151 napisał(a):Ja miałem identyczną sytuacje z grą "Colin Mc Rally" po włożeniu płyty oryginalnej gra chodziła po zrobieniu kopi ani rusz..
problem rozwiązałem nie zbyt legalną ścieżką a dokładnie musiałem do kopi ściągnąć specjalnego cra... nie będę kończył tego zdania zapewne każdy wie o co chodzi i po pobraniu tego pliku włożyłem plik do plików gry na płycie (kopi) i gra ruszyła bez problemu.

wiem o co Ci chodzi Dawid255151 od dawna stosuję tę metodę(większość moich gier tak chodzi) ale co do wymienionej gry nie da rady gdyż aktualnie strona z której ściąga się ''te'' rzeczy jest zablokowana :567:
Zależy mi na tym żeby gra chodziła bez płyty lub z demona-jestem na to uczulony od kont zdarła się moja ulubiona gra :grin:
onimusza666
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączenie: 10 Wrz 2008, 20:11

Re: Kopiowanie gry Stalker czyste niebo

Postprzez murarz777 » 11 Wrz 2008, 14:43

PostUA:


A może znasz zabezpieczenie tej płyty? ta gierka dopiero co wyszła trudno będzie
Człowiek, który porusza się w tłumie, nie dojdzie dalej niż inni. Ten, który chodzi samotnie, może znaleźć się tam gdzie jeszcze nikogo nie było.
Awatar użytkownika
murarz777
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1405
Dołączenie: 09 Lip 2007, 01:51
Miejscowość: nie wiem
Pochwały: 3

Re: Kopiowanie gry Stalker czyste niebo

Postprzez onimusza666 » 11 Wrz 2008, 17:08

PostUA:


murarz777 napisał(a):A może znasz zabezpieczenie tej płyty? ta gierka dopiero co wyszła trudno będzie

A-Rey skaner ani Id Protektion nie wykrywa żadnego zabezpieczenia ale ani Alcoholem(trial) ani ClonCd nie kopiuje tzn.niedziała z emule .
Spróbuję nagrać na płytkę RW. Inne wersje są zabezpieczone oto link http://www.daemon-tools.cc/dtcc/gamedb.php?letter=S
jak mi się uda to dam znać spróbuję jeszcze BlindWriterem :D
onimusza666
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączenie: 10 Wrz 2008, 20:11


Powróć do Nagrywanie CD/DVD

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron