przez melka123 » 09 Lis 2009, 19:43
UA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.1.3) Gecko/20090824 Firefox/3.5.3
szukam programu dzięki któremu mogę obrobić mp3 coś w rodzaju koektora graficznego, najlepiej prostego w obsłudze. i zeby mozna było od razu zapisać w tym samym pliku który się otworzylo bez zbędnego konwertowania, najlepiej takiego jak jest w wmp tylko zeby mozna bylo zapisac ustawienia w pliku