TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Kwestia ostrzezen i hipotetyczne metody ich kasacji

Sugestie, uwagi dotyczące strony. Nie boimy się opinii - piszcie!

Postprzez LucaS » 08 Kwi 2007, 19:05

PostUA:


TAk poza tym przecież 2 pochwały wyrównują 1 ostrzeżenie.
Ban za 5 ostrzeżeń jest wtedy jak nie masz ani jednego plusa. Jak masz 2 plusy i 5 ostrzeżeń to tak jakbyś miał 4 gołe ostrzeżenia. Więc w zasadzie kasować nie trzeba, tylko zarabiać plusy (uczciwie) na rzecz detronizowania minusów :mrgreen: :mrgreen:
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7

Postprzez Mirahz » 09 Kwi 2007, 12:01

PostUA:


LucaS napisał(a):TAk poza tym przecież 2 pochwały wyrównują 1 ostrzeżenie.
Ban za 5 ostrzeżeń jest wtedy jak nie masz ani jednego plusa. Jak masz 2 plusy i 5 ostrzeżeń to tak jakbyś miał 4 gołe ostrzeżenia. Więc w zasadzie kasować nie trzeba, tylko zarabiać plusy (uczciwie) na rzecz detronizowania minusów :mrgreen: :mrgreen:


Teoretycznie, tak nie jest, poniewaz plusy nie maja w tym przypadku znaczenia. Jesli masz ostrzezenia, to mozesz wyleciec bez wzgledu na ilosc pochwal. Oczywiscie, staram sie isc na reke i raczej bede odejmowal ostrzezenia, ale nie w kazdej sytuacji.

Zatem, radze pozbyc sie minusow poki jest mozliwosc.
Awatar użytkownika
Mirahz
Administrator
Administrator
 
Posty: 1802
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:40
Miejscowość: Polska
Pochwały: 6
Sprzęt: Samsung NP530, Huawei P30 Pro

Postprzez LucaS » 12 Sie 2007, 15:49

PostUA:


Mirahz napisał(a):Teoretycznie, tak nie jest, poniewaz plusy nie maja w tym przypadku znaczenia. Jesli masz ostrzezenia, to mozesz wyleciec bez wzgledu na ilosc pochwal.


A jednak ja miałem rację :twisted:
Dowód:
tirex52: http://www.instalki.pl/forum/profile.ph ... ile&u=5047

Ma 5 ostrzeżeń, ale nie dostał automatycznego bana bo ma pochwały i mu się wyrównują z ostrzeżeniami [2 pochwały jakby neutralizują 1 ostrzeżenie]


:)
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7

Postprzez Maciak Plock » 12 Sie 2007, 17:17

PostUA:


Ja to się trochę nie zgadzam z niektórymi ostrzeżeniami... czytałem regulamin z 3x wszystko robiłem dobrze a tu nagle niunka mi wlepia ostrzeżenie za złe podpowiedzi wprowadzające w blond czego niema wogóle w regulaminie... szkoda ze sobie sama nie dała minusa wrzeszcząc na użytkownika, który chciał aby mu pomóc rozwiązać prace domową, mało ze się darła na niego to jeszcze mu wzór zły podała, szkoda ze sama sobie niedała ostrzeżenia! :evil:

@Edit
Oto Link:
http://instalki.pl/forum/viewtopic.php? ... ght=#44073
Najlepsza Strona o Clash Of Clans W PolsceClash Of Clans
Najlepsze Forum o COC w Polsce! Clash Of Clans Forum
Awatar użytkownika
Maciak Plock
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 828
Dołączenie: 25 Lut 2006, 20:46
Miejscowość: Płock
Pochwały: 3

Postprzez niunka » 12 Sie 2007, 20:59

PostUA:


Mariusz X czytac a czytac ze zrozumieniem tego co sie czyta to dwie rozne rzeczy,ty masz widocznie problem ze zrozumieniem tego co czytaszco do tego twojego ostrzezenia to chyba rozmawialismy o tym,.nie masz pojecia w czym jest problem to po co sie odzywasz?
Na nikogo nie wrzeszczalam na forumfak,fak moze zle zareagowalam ,ale strasznie mnie irytuje jak ktos probuje odrabiac lekcje na forum a sam ...
Pozatym tematy zwiazane z pracami domowymi swojego czasu byly co troche.Co do samego wzoru to fakt byl zly ale wyjasnilam czym sie jeden od drugiego rozni.
Jezeli nie zgadzasz sie z tym ostrzezeniem ktore dostales napisz do Administratora forum ja zdania nie zmienietak samo jak nie mam mozliwosci usuwania ostrzezen.
Jezeli nie podobaja ci sie moje wypowiedzi i uwazasz ze powinnam dostac ostrzezenie itd to bardzo prosze zwroc sie z tym do Administratorow.
Awatar użytkownika
niunka
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2410
Dołączenie: 08 Maj 2005, 15:21
Miejscowość: Kempten
Pochwały: 1

Postprzez murarz777 » 26 Gru 2007, 23:22

PostUA:


mariusz X 53 ostrzeżenia zbanowany dziekuje adminom za odjęcie mojego ostzreżenia za 2 plust pozdro :wink:
Człowiek, który porusza się w tłumie, nie dojdzie dalej niż inni. Ten, który chodzi samotnie, może znaleźć się tam gdzie jeszcze nikogo nie było.
Awatar użytkownika
murarz777
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1405
Dołączenie: 09 Lip 2007, 01:51
Miejscowość: nie wiem
Pochwały: 3

Postprzez tirex52 » 26 Gru 2007, 23:49

PostUA:


A ja bym prosił o usunięcie wszystkich ostrzeżeń a może z okazji świąt jakiś rabat ?
Awatar użytkownika
tirex52
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 670
Dołączenie: 25 Sty 2007, 00:19
Miejscowość: Miękowo city :>

Postprzez darkman » 26 Gru 2007, 23:53

PostUA:


Bierzesz 0,7 i idziesz do admina... Polska polityka xD Nie no żart, ale jakiś rabat mogliby zrobić
darkman
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 547
Dołączenie: 28 Maj 2006, 12:17
Miejscowość: Kraków

Postprzez nawrok888 » 26 Gru 2007, 23:58

PostUA:


no jak już kasujecie to też mógłbym prosić o skasowanie moich ostrzeżeń????....mam już 3 i czuje sie troche zagrożony a niechciałbym opuszczać tego forum w taki sposób............


pzdr
Piszę poprawnie po polsku.

Nie dyskutuj z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem....
Awatar użytkownika
nawrok888
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 754
Dołączenie: 22 Sie 2007, 19:15
Miejscowość: Inowrocław
Pochwały: 3

Postprzez darkman » 27 Gru 2007, 00:00

PostUA:


Piszesz PW do Mirahz'a... mi zdjął 2
darkman
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 547
Dołączenie: 28 Maj 2006, 12:17
Miejscowość: Kraków

Postprzez destyny » 27 Gru 2007, 00:24

PostUA:


nawrok888 napisał(a):no jak już kasujecie to też mógłbym prosić o skasowanie moich ostrzeżeń????....mam już 3 i czuje sie troche zagrożony a niechciałbym opuszczać tego forum w taki sposób............


pzdr



Trzeba się pilnować za darmo ich nie dostałeś :).
"Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać."
destyny
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 1807
Dołączenie: 02 Sie 2006, 09:16
Miejscowość: Łódź
Pochwały: 12

Postprzez LucaS » 27 Gru 2007, 02:22

PostUA:


nawrok888 napisał(a):no jak już kasujecie to też mógłbym prosić o skasowanie moich ostrzeżeń????....mam już 3 i czuje sie troche zagrożony a niechciałbym opuszczać tego forum w taki sposób............


pzdr


nie ma co się przejmować, ja mam 4 od ponad roku i żyje :mrgreen:
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7

Postprzez nawrok888 » 27 Gru 2007, 13:55

PostUA:


a ja dostałem je około 2 tyg pobytu na tym forum :D .....i do tej pory sie z nimi nie zgadzam.....ale nie bede tego komentował bo dostane następne.....podobna sytuacja jaką miał Mariusz X.....


pzdr
Piszę poprawnie po polsku.

Nie dyskutuj z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem....
Awatar użytkownika
nawrok888
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 754
Dołączenie: 22 Sie 2007, 19:15
Miejscowość: Inowrocław
Pochwały: 3

Poprzednia

Powróć do Opinie

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników