TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Laikike1/Młodzik - Milczmen Screamdustry

Rozmowy na tematy związane z muzyką. Albumy, recenzje itp.

Laikike1/Młodzik - Milczmen Screamdustry

Postprzez hax » 27 Gru 2011, 15:38

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:8.0) Gecko/20100101 Firefox/8.0


info prasowe napisał(a):''Milczmen Screamdustry'' nadchodzi. Długo oczekiwane podziemne wydawnictwo klasycznego duetu MC/Producent w osobach Laikike1-a oraz Młodzika ukaże się w lutym przyszłego roku nakładem oficyny Stay True Label ( staytrue.pl,http://www.facebook.com/Wytwornia.Stay.True).

Album będzie charakteryzował się zimnym, minimalistycznym brzmieniem, którego duszę perfekcyjnie określa producencki materiał Młodzika ''Laboratorium'' wydany równolegle z underground'ową premierą debiutanckiej epki wspomnianego duetu ( ''Bybzi Bybzi'') w 2006 roku. ''Milczmen Screamdustry'' to twór bardzo specyficzny, wymykający się standardom dawno określonym przez wykonawców rozpoznawalnych głównie w przedszkolach i szkołach podstawowych naszego kraju. Ciężka perkusja łączy się tu z głębokim werblem. Melodyjny, aczkolwiek spartański w obyciu bas scala je klamrą inkrustowaną samplami, których nienachalna obecność pozostawia pewien niedosyt w uszach słuchacza. Teksty Laika raz są ukłonem w stronę trueschool'owych pionierów polskiego rapu ( vide singiel ''Bajera'' ), czasem natomiast stanowią zbiór pogmatwanych metafor złożonych w logiczny ciąg, który doprowadzi bystrego słuchacza do istoty tematyki podjętej przez rapera w utworze.

Mix wokali oraz mastering całości materiału to dzieło kultowego juz na tym polu, utalentowanego producenta Puzzla znanego ze współpracy z zasłużonymi ekipami jak Koligacja GK oraz czołowych reprezentantów sceny podziemnej jak PRZ czy Skorup. Za szatę graficzną digipacku, w który opakowana będzie płyta odpowiedzialny jest HypeOne, autor chorych wizualizacji na płytach wspomnianego już PRZ-a ( ''Hipocentrum'') oraz nadchodzącej wielkimi krokami ''Fabryki Snów'' Karwana.

Podsumowując, ''Milczmen Screamdustry'' to płyta dla słuchacza wymagającego. Osoby świadomej, identyfikującej się z odbiorcami lubującymi się w nurtach charakterystycznych dla społeczności wrażliwej i twardej. Wróć... Jeżeli identyfikujesz się z jakąkolwiek społecznością ten krążek prawdopodobnie nie jest dla Ciebie.


Zapraszamy na oficjalny fanpage: facebook.com/milczmen
Awatar użytkownika
hax
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 85
Dołączenie: 30 Sie 2008, 19:09
Miejscowość: Żagań
Pochwały: 1

Re: Laikike1/Młodzik - Milczmen Screamdustry

Postprzez kajko » 17 Mar 2013, 13:25

PostUA: Mozilla/5.0 (compatible; MSIE 9.0; Windows NT 6.1; Trident/5.0)


Ktoś to słuchał? WArto kupić płytkę?
Awatar użytkownika
kajko
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 5
Dołączenie: 16 Mar 2013, 00:28

Re: Laikike1/Młodzik - Milczmen Screamdustry

Postprzez madonnas » 23 Mar 2013, 16:53

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.22 (KHTML, like Gecko) Chrome/25.0.1364.172 Safari/537.22


Ja słuchałem. Nie warto kupować, bo jest za darmo, legalnie do ściągnięcia z neta :P :P :P
madonnas :)
madonnas
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączenie: 23 Mar 2013, 16:50

Re: Laikike1/Młodzik - Milczmen Screamdustry

Postprzez wiosna » 27 Mar 2013, 00:47

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.22 (KHTML, like Gecko) Chrome/25.0.1364.172 Safari/537.22


Obie jego płyty kozackie, na Milczmena czekałam długo, od dnia premiery przesłuchałam go już ładnych parę razy i jaram się jak pochodnia. W sumie tylko "Pod sceną" średnio mi podchodzi. Reszta na najwyższym poziomie. Dobrze, że teksty są w necie, bo niektóre słowa ciężko wychwycić ze słuchu.
wiosna przybywa :P
wiosna
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 4
Dołączenie: 27 Mar 2013, 00:24

Re: Laikike1/Młodzik - Milczmen Screamdustry

Postprzez Masterer » 05 Maj 2013, 14:28

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.31 (KHTML, like Gecko) Chrome/26.0.1410.64 Safari/537.31


madonnas napisał(a):Ja słuchałem. Nie warto kupować, bo jest za darmo, legalnie do ściągnięcia z neta :P :P :P

No dokładnie, w końcu to podziemie jeszcze mimo wszystko...
Master R
Masterer
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 5
Dołączenie: 05 Maj 2013, 14:23


Powróć do Muzyka

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron