TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Lenovo Z580-problem ze sterownikiem grafiki (GT635M)

Szukasz sterownika? Masz problem? Wszystko związane ze sterownikami itp.
Regulamin forum
1. Przed stworzeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji "Szukaj" (górne menu).

2. Baza sterowników do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych.

Lenovo Z580-problem ze sterownikiem grafiki (GT635M)

Postprzez areq » 22 Gru 2012, 21:16

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:17.0) Gecko/20100101 Firefox/17.0


Witam Wszystkich bardzo ciepło,zwłaszcza że jest to 1-szy mój post na tym Forum.

Mam problem /chyba/ ze sterownikiem grafiki dla Nvidii GT635M.Mój laptop to Lenovo Z580 na którym chodzi grafika zintegrowana /Intel HD4000/
i wcześniej wspomniana GT635M.Wszystko grało do czasu póki nie zmieniłem systemu z win 8 na 7.Instalowałem sterowniki i ze strony Nvidii i oryginalne
ze strony Lenovo a problem /kod błędu 43/ nie ustępuje.Zastanawiam się czy to jest problem sterownika?...GPU-Z np "widzi" obie grafiki tyle tylko że geforce
nie chodzi.Będę bardzo wdzięczny za każdą podpowiedź sugestię co robić dalej?,..by uniknąć wizyty w serwisie /gwarancję chyba już po zmianie systemu straciłem/.
Aktualnie /chodzi grafika Intela/ mam zainstalowane wszystkie sterowniki ze strony Lenovo.Siedzę nad tym problemem drugi tydzień i nic.
Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc.Dołączam też parę jpg. jak to na ekranie obecnie wygląda.Pozdrawiam.

########################################################################################################################

04.01.2013
;problem rowiązałem.Uaktualniłem win7. starter => professional i już obie grafiki śmigają że aż miło.Tak do końca to jednak nie wiem czy to
system /win 7 starter/blokował Nvidię.W każdym razie teraz na professional-u wszystko jest ok.Pozdrawiam.

#########################################################################################################################

A.jpg
menadżer zadań
A.jpg (66.07 KiB) Obejrzany 4100 razy
B.jpg
.. po kliknięciu na ikonę panel st. nvidii
B.jpg (31.33 KiB) Obejrzany 4100 razy
D.jpg
..screen z programu GPU-Z
D.jpg (41.17 KiB) Obejrzany 4100 razy
areq
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 22 Gru 2012, 20:03

Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]