TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Licznik postow i bezposrednie linki do postow

Sugestie, uwagi dotyczące strony. Nie boimy się opinii - piszcie!

Licznik postow i bezposrednie linki do postow

Postprzez niunka » 23 Sie 2007, 17:12

PostUA:


Witam.
Ja z dwoma malymi propozycjami

1.Wylaczenie licznika postow w dziale Free Post ,bylo by moze mniej beznadziejnych tamatow i bezsensownego nabijania postow.

2. Bezposrednie linki do postow , wydaje mi sie dosyc przydatne,mozna by bylo podawac link do konkretnej wypowiedzi a nie do calego tematu.

Co o tym myslicie ?
Awatar użytkownika
niunka
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2410
Dołączenie: 08 Maj 2005, 15:21
Miejscowość: Kempten
Pochwały: 1

Postprzez JEDREK » 23 Sie 2007, 17:55

PostUA:


1 Pomysł jest po prostu genialny!! pamiętacie temat skojarzenia??
tir** (tylko na 10 stronach) nabił 24 a prze*** 25 postów. mi napisanie tylu postów zajęło by miesiąc. Skończyły by się tematy takie jak opisz poprzednika i inne bezsensowne zabawy
co do drugiego pomysłu nie wiem czy jest to możliwe w tej wersji phpBB ale też było by bardzo przydatne :706:

ja bym wprowadził też możliwość usuwania własnych postów (przez 5 min po wysłaniu) czasami bywa że się dublują :sad: i później są kłopoty dałbym taką możliwość użytkownikom z min 3 gwiazdkami albo z określoną liczbą pochwał (np wyjadaczom) zobaczymy co admin na to powie :wink:
Ja tu tylko sprzątam... ;)

i5 3570 @ 4,3 GHz + Noctua NH-U12P, Asus P8Z77-V, Corsair DDR3 2x8GB @ 2060MHz CL10 Ven., MSI GTX 1080 8GB, Samsung SSD 850 EVO 1 TB, Samsung DVD SH-222BB, NZXT Tempest, Corsair AX860i 860W, WIN 10 [x64]
Awatar użytkownika
JEDREK
Moderator
Moderator
 
Posty: 1570
Dołączenie: 11 Mar 2006, 19:27
Miejscowość: W ch** daleko z każdej strony xD (51° 24' N, 19° 41' E)
Pochwały: 24
Sprzęt: Komputer PC, Asus ZenFone 5Z

Postprzez Bozz » 23 Sie 2007, 18:07

PostUA:


Oczywiście jestem ZA! Denerwuje mnie nabijanie postów np. we wspomnianym przez JEDRKA temacie "Skojarzenia"... Ileż można... :/ A tak to by i temat został, a nabijania by nie było.
Myślę, że pomysły trafne [tak pierwszy, jak i drugi]
Awatar użytkownika
Bozz
Moderator
Moderator
 
Posty: 2862
Dołączenie: 21 Sie 2006, 14:08
Miejscowość: 49°54' N 21°03' E
Pochwały: 20

Postprzez LucaS » 23 Sie 2007, 18:39

PostUA:


Tak na dobreprogramy jest :p W dziale o wszystkim nie zliczają postów...
Z jednej strony dobra rzecz, ale... Tematy przeroiły by się w rozmowy jak na GG :D Posty i tak nie byłyby zliczane więc ludzie by pisali glupoty jeszcze wiecej i tym samym bylby w tym dziale jeszcze wiekszy smietnik.

Chociaz z drugiej strony, to może i fajnie, we FreePost bysmy sobie rozmwiali jak na SB :D
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7

Postprzez Bozz » 23 Sie 2007, 18:50

PostUA:


Ktoś by tam musiał sprzątać i myślę, że byłoby OK
Awatar użytkownika
Bozz
Moderator
Moderator
 
Posty: 2862
Dołączenie: 21 Sie 2006, 14:08
Miejscowość: 49°54' N 21°03' E
Pochwały: 20

Postprzez LucaS » 23 Sie 2007, 19:00

PostUA:


Bozz napisał(a):Ktoś by tam musiał sprzątać i myślę, że byłoby OK

Moderatorzy hrydziu, judasz


Na nich raczej polegac nie mozemy :D
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7

Postprzez Maciak Plock » 23 Sie 2007, 19:37

PostUA:


Bozz napisał(a):Oczywiście jestem ZA! Denerwuje mnie nabijanie postów np. we wspomnianym przez JEDRKA temacie "Skojarzenia"... Ileż można... :/ A tak to by i temat został, a nabijania by nie było.
Myślę, że pomysły trafne [tak pierwszy, jak i drugi]
Tak masz racje... napisałem Kilka razy odnośnie tematu Skojarzenia ze jest on łamaniem regulaminu ok 2-3 osoby mnie poparły to moje i ich posty zostały natychmiast usunięte... podałem dokładne wyjaśnienie itd... widocznie Mirahz'owi zależy na spamie :lol:
Najlepsza Strona o Clash Of Clans W PolsceClash Of Clans
Najlepsze Forum o COC w Polsce! Clash Of Clans Forum
Awatar użytkownika
Maciak Plock
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 828
Dołączenie: 25 Lut 2006, 20:46
Miejscowość: Płock
Pochwały: 3

Postprzez JEDREK » 23 Sie 2007, 20:04

PostUA:


i kto to mówi??
posty Mariusza X w skojarzeniach:
5 postów na stronie 28
2 na 29
1 na 30
1 na 26
1 na 25
1 na 24
2 na 22
1 na 21
2 na 20
2 na 19
1 na 10 dalej mi się nie chciało liczyć
------------
=19 bezsensownych postów ja muszę się przyznać że ze 2 napisałem :lol:

Cytat:
Moderatorzy hrydziu, judasz


Na nich raczej polegac nie mozemy

To może czas wybrać nowych albo przydzielić kogoś z innego działu??
nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem dostępnego hrydzia, i judasz też jest nie zbyt często :? można by przydzielić jako moderatora całą grupę moderatorów to by może rozwiązało problem
Ja tu tylko sprzątam... ;)

i5 3570 @ 4,3 GHz + Noctua NH-U12P, Asus P8Z77-V, Corsair DDR3 2x8GB @ 2060MHz CL10 Ven., MSI GTX 1080 8GB, Samsung SSD 850 EVO 1 TB, Samsung DVD SH-222BB, NZXT Tempest, Corsair AX860i 860W, WIN 10 [x64]
Awatar użytkownika
JEDREK
Moderator
Moderator
 
Posty: 1570
Dołączenie: 11 Mar 2006, 19:27
Miejscowość: W ch** daleko z każdej strony xD (51° 24' N, 19° 41' E)
Pochwały: 24
Sprzęt: Komputer PC, Asus ZenFone 5Z

Postprzez tirex52 » 23 Sie 2007, 22:40

PostUA:


popieram aby w tym dziale nie liczyły się posty a NIE NABIJALEM PSTOW
tylko po prostu gra mi się spodobała a na forum chyba nie chodzi o to aby mieć jak najwięcej postów tylko aby pomóc. W grze skojarzenia aby się pobawić, a nie jak ty JEDREK myślisz aby nabijać posty ! :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
tirex52
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 670
Dołączenie: 25 Sty 2007, 00:19
Miejscowość: Miękowo city :>

Postprzez JEDREK » 23 Sie 2007, 22:54

PostUA:


Mam do ciebie prośbę:
kliknij tu: JEDREK
a potem tu:
tirex52

i potem się zastanów popatrz na datę przyłączenia (u mnie 11 Mar 2006 u ciebie 24 Sty 2007 jest oczywiste że mam więcej postów ponieważ jestem dłużej na tym forum!!)
Dla ścisłości jeszcze porównaj sobie średnią postów na dzień
u mnie: 1.05
u ciebie: 1.50 (pomińmy tą kwestię że 49 postów masz w dziale skojarzenia i nie nazywaj spamowania zabawą)

dowód??:

http://www.forum.instalki.pl/search.php ... 85&start=0
przejrzyjcie sobie do strony 15 bo mogłem się pomylić

to tyle pozdrawiam jeśli chcesz skończyć jak pablo to rób tak dalej :lol:
Dobra następny razem oleję temat (bo jak odpiszę to się wywiąże kłótnia[Mariusz]), nie chcę karmić trolli a po za tym robi na się tutaj off topic

Mariusz?? to też pewnie twoim zdaniem nie jest nabijaniem postów??: (looknij tak gdzieś w połowie strony(>----Prz****----)
http://instalki.pl/forum/viewtopic.php? ... c&start=45
Mariusz X jak dla mnie 90% twoich postow to spam,tak jak i teraz wszczynając niepotrzebna dyskusje, która prowadzi do kłótni.

Od początku starałem się mu to delikatnie wytłumaczyć ale on nie potrafi się przyznać do błędu, uważa że ja nabijam posty i zaczyna kłótnie :lol: :lol: śmiech na sali
Ostatnio edytowany przez JEDREK 24 Sie 2007, 11:18, edytowano w sumie 8 razy
Ja tu tylko sprzątam... ;)

i5 3570 @ 4,3 GHz + Noctua NH-U12P, Asus P8Z77-V, Corsair DDR3 2x8GB @ 2060MHz CL10 Ven., MSI GTX 1080 8GB, Samsung SSD 850 EVO 1 TB, Samsung DVD SH-222BB, NZXT Tempest, Corsair AX860i 860W, WIN 10 [x64]
Awatar użytkownika
JEDREK
Moderator
Moderator
 
Posty: 1570
Dołączenie: 11 Mar 2006, 19:27
Miejscowość: W ch** daleko z każdej strony xD (51° 24' N, 19° 41' E)
Pochwały: 24
Sprzęt: Komputer PC, Asus ZenFone 5Z

Postprzez Maciak Plock » 24 Sie 2007, 03:40

PostUA:


JEDREK napisał(a):i kto to mówi??
posty Mariusza X w skojarzeniach:
5 postów na stronie 28
2 na 29
1 na 30
1 na 26
1 na 25
1 na 24
2 na 22
1 na 21
2 na 20
2 na 19
1 na 10 dalej mi się nie chciało liczyć
------------
=19 bezsensownych postów ja muszę się przyznać że ze 2 napisałem :lol:

Cytat:
Moderatorzy hrydziu, judasz


Na nich raczej polegac nie mozemy

To może czas wybrać nowych albo przydzielić kogoś z innego działu??
nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem dostępnego hrydzia, i judasz też jest nie zbyt często :? można by przydzielić jako moderatora całą grupę moderatorów to by może rozwiązało problem
Odpowiedz moja to... Jeśli wszyscy to i ja czemu mam być inny jak każdy prawie to robi? wiele razy pisałem żeby zamknęli owy temat nie? to nie bede tam pisać.

@Edit

O moderatorach była już mowa ze Mirahz "Może nianich polegać" i ze jak użytkownicy będą generować więcej postów to wyznaczy nowych moderatorów... Pablo Hoddog powracajcie xD

@Edit2

Jedrek Myślisz ze skojarzenia zostały stworzone do tego... aby kto w nich pisze został zbanowany tak?
Wynika to z tego co napisałeś
"to tyle pozdrawiam jeśli chcesz skończyć jak pablo to rób tak dalej :lol:"

Jeśli myślisz ze będę Myśleć coś w stylu "Wow ale on jest boski nie pisze nic na skojarzeniach i napisał tylko 2 tematy ale z niego kozak" To się grubo mylisz bo każdego wali to ile postów tam napisałeś a ile nie... tak samo każdego wali ile postów NABIŁEM! tam ja czy tirex...
Nabiłem ponieważ nie można nazwać 2 wyrazów pomaganiem czy postowaniem :)
Najlepsza Strona o Clash Of Clans W PolsceClash Of Clans
Najlepsze Forum o COC w Polsce! Clash Of Clans Forum
Awatar użytkownika
Maciak Plock
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 828
Dołączenie: 25 Lut 2006, 20:46
Miejscowość: Płock
Pochwały: 3

Postprzez niunka » 24 Sie 2007, 10:24

PostUA:


Panowie nie klucic sie bo nie po to jest ten temat.
Mariusz X jak dla mnie 90% twoich postow to spam,tak jak i teraz wszczynajac niepotrzebna dyskusje, ktora prowadzi do klotni.

Wrocmy do tematu.
Awatar użytkownika
niunka
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2410
Dołączenie: 08 Maj 2005, 15:21
Miejscowość: Kempten
Pochwały: 1

Postprzez wonski » 24 Sie 2007, 10:50

PostUA:


Popieram pomysł też to zauważyłe już jakiś czas temu. Wszystkie tematy z rodzaju ostania literka, skojarzenia i inne nabijacze postów omijam z daleka, moze na początku było to fajne ale to jest bzdura. Forum służy do pomocy i na tej pomocy można zdobywać posty a nie na bezsensownych nabijaczach!
wonski
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 610
Dołączenie: 15 Lip 2006, 19:25
Miejscowość: Inowrocław

Re: Licznik postow i bezposrednie linki do postow

Postprzez Mirahz » 24 Sie 2007, 12:19

PostUA:


niunka napisał(a):Witam.
Ja z dwoma malymi propozycjami

1.Wylaczenie licznika postow w dziale Free Post ,bylo by moze mniej beznadziejnych tamatow i bezsensownego nabijania postow.

2. Bezposrednie linki do postow , wydaje mi sie dosyc przydatne,mozna by bylo podawac link do konkretnej wypowiedzi a nie do calego tematu.

Co o tym myslicie ?


1. Piecze nad tym dzialem ma obecnie grupa "Moderatorzy", wiec rowniez mozesz interweniowac. Licznika nie bede usuwal, poniewaz zaraz ktos napisze, zeby nie zliczac "Smietnika", "Filmu", "Muzyki".

2. Prosze, bezposredni link do wiadomosci:
Image

Uzytkownicy ktorzy uczestnicza w tematach typu "Skojarzenia", a pozniej krzycza, ze to spam, sa niepowazni i wogole nie zasluguja na jakiekolwiek zainteresowanie. Jesli sie temat nie podoba, to nalezy go zignorowac, a nie tworzyc kolejne posty i jeszcze do tego twierdzic, ze to spam :D Heh :D Niezla glupota. Szkoda slow. Rece opadaja.

80% czasu na forum poswiecam na czytanie bzdur i klotni, a mozna by bylo to inaczej spozytkowac. Najwiecej zamieszania robia uzytkownicy, ktorzy nie maja nic ciekawego do powiedzenia w innym temacie.

Niunka ma 2 propozycje... oczywiscie pojawilo sie mnostwo postow na temat :x
Awatar użytkownika
Mirahz
Administrator
Administrator
 
Posty: 1802
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:40
Miejscowość: Polska
Pochwały: 6
Sprzęt: Samsung NP530, Huawei P30 Pro

Re: Licznik postow i bezposrednie linki do postow

Postprzez niunka » 24 Sie 2007, 15:17

PostUA:


Mirahz napisał(a):Licznika nie bede usuwal, poniewaz zaraz ktos napisze, zeby nie zliczac "Smietnika", "Filmu", "Muzyki".


To byla tylko propozycja i napisalam na forum zeby inni mogli sie wypowiedziec co o tym sadzaale tak jak juz powiedzialam to byla tylko propozycja. :)

Mirahz napisał(a):2. Prosze, bezposredni link do wiadomosci:
Image


Straszna gapa ze mnietymbardziej ze juz troche czasu tu jestem,naprawde bardzo mi gluppio :oops:

dziekuje bardzo
Awatar użytkownika
niunka
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2410
Dołączenie: 08 Maj 2005, 15:21
Miejscowość: Kempten
Pochwały: 1

Następna

Powróć do Opinie

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]