przez LOLa » 30 Sie 2006, 21:11
UA:
Błagam jeśli ktokolwiek ma ten program to proszę mi podać w jaki sposób można go ściągnąć. Jest to swietny program do języka polskiego przydatny zarówno w gimnazjum jak i w liceum. Bardzo, bardzo mi na nim zależy...Z góry wielkie dzięki!!!