TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Livebox tp

Problemy dotyczące sieci Internet, konfiguracja sieci LAN, WLAN, konfiguracja serwerów. Rozdzielanie połączeń internetowych. Rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem. Routery, huby, switche, anteny itp.

Livebox tp

Postprzez seba91 » 08 Mar 2007, 21:32

PostUA:


Od niedawna mam drugi komputer. I chciałem połączyć je jakoś w sieć. Do tego miał mi posłużyć livebox tp. Na początku gdy livebox był podłączony do pierwszego komputera przez usb a do drugiego przez Wi-fi było wszystko dobrze lecz po jakimś czasie LB zaczął się wieszać i w infolini poradzili mi żeby pierwszy komputer połączyć przez karte sieciową, i tak zrobiłem. Internet jest na obu komputerach tylko nie moge skonfigurować sieci między dwoma komputerami. Zgóry dziękuje za pomoc.
seba91
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 13
Dołączenie: 25 Lut 2007, 19:22
Miejscowość: Polska

Postprzez Mac » 08 Mar 2007, 22:07

PostUA:


Mnie się to też nie udało. Nawet jak oba są siecia kabelkowa to trudno to zrobić. Jesli to w ogóle mozliwe.
Mac
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2186
Dołączenie: 21 Lip 2005, 19:07
Miejscowość: Żywiec
Pochwały: 6

Postprzez seba91 » 09 Mar 2007, 22:58

PostUA:


Udało mi się to skonfigórować. Okazało się, że wszystko było dobrze skonfigórowane tylko firewall to blokował. Jeśli jest to firewall windowsoski z SP2 to on to automatycznie skonfigóruje.
seba91
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 13
Dołączenie: 25 Lut 2007, 19:22
Miejscowość: Polska


Powróć do Sieć Internet, Sieci LAN, WLAN

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników