przez kukaszr » 09 Gru 2006, 23:50
UA:
znalzezc te napisy nie jest trudno... ;d jak bedziesz szukał dalszych to wystarczy wpisac do wyszukiwarki napisy.org
lost 03x07 ...;d
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc 