przez kanarek15 » 01 Paź 2008, 18:48
UA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.3) Gecko/2008092417 Firefox/3.0.3
Mam problem, bo nie umiem dodać efektu przyspieszenia filmu, w Media Movie Maker była tam opcja w efektach, a w tym programie nie widze, moze ktoś wie jak to sie robi? [ Przyspieszenie albo zwolnienie]