TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Mam N 3510 i i jak mam wgrać dzwonki???

Tematy związane z telefonią komórkową.

Mam N 3510 i i jak mam wgrać dzwonki???

Postprzez micban09406 » 20 Mar 2005, 13:27

PostUA:


Jestem posiadaczem Nokii 3510i i nie umiem wgraż dzwonków za pomocą programu Oxygene!!! Jak mam to zrobić??
Używam kabla USB!!! :(
micban09406
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 5
Dołączenie: 20 Mar 2005, 13:24

Postprzez Łapa » 20 Kwi 2005, 19:06

PostUA:


ja też mam problem z tym telefonem ale jeszcze nie z programem tylko ze sterownikami nie mogę znaleźć odpowiednich. Jeżeli masz jakieś sterowniki dobre to podeślij proszę [email protected] lub podaj link wtedy razem będziemy mogli sie pozmagać z tym samym problemem bo tez mam ten program.
Łapa
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 20 Kwi 2005, 19:01

Postprzez domtorr » 09 Cze 2005, 22:49

PostUA:


najlepiej byłoby zakupić kabel na sukcjach internetowych albo ściągać dzwonki płatnymi esami np. z gazet ludzie macie telefony i nie wiecie jak dzwonek ściągnąć w którym wieku żyjemy ?????????????????????:|:|:|:|:|
domtorr
domtorr
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 9
Dołączenie: 09 Cze 2005, 22:15
Miejscowość: Skarżysko-Kamienna

Postprzez Lamagalula » 20 Lip 2005, 12:14

PostUA:


Najlepiej kup kabel na com1 zresztą to nie gra roli , oxygen jest skomplikowany sam posiadam Nokię 3510i ale używam programu mobile media browser , nie mogłem sobie poradzić z oxygenem i znalazlem właśnie mobile media browser jestem bardzo zadowolony :D , jest bardzo łatwy w obsłudze , otwierasz folder na kompie i tylko przeciągasz wybrane elementy do folderow w telefonie . :wink: Fajny jest też program Nokia PC Suite 6.6 PL http://www.instalki.pl/download/downloa ... &cat=nokia
tylko nie wiem czy wspołpracuje z Nokia 3510i , ale jest napewno lepszy od oxygena (moim zdaniem) .
Awatar użytkownika
Lamagalula
Postujący
Postujący
 
Posty: 208
Dołączenie: 20 Lip 2005, 08:13
Miejscowość: Żywiec , Sosnowiec


Powróć do Telefonia komórkowa - GSM, UMTS, WiMAX, LTE

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników