TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

MAM PROBLEM WYPAKOWANIEM PLIKÓW TYPU MKV

Tematy związane z obróbka, edycją, konwersją plików foto, audio oraz video.

MAM PROBLEM WYPAKOWANIEM PLIKÓW TYPU MKV

Postprzez magpaw » 17 Lip 2008, 09:50

PostUA:


Witajcie, bardzo prosze o pomoc. Mam koncert mojego ulubionego zespołu na którym mi zależy, tak się składa ze jest spakowany w 29 plikach o rozszerzeniu mkv. te pliki są spakowane i próbowałam je najpierw rozpakować winrarem ale cały czas wyskakuje mi komunikat że archiwum jest puste. Robiłam tak kiedyś z filmem wypakowałam kilkadziesiąt plików winrarem i wtedy film utworzył całość, a tu nie wiem komplateni co zrobić...prosze o pomoc, będe bardzo wdzięczna......


z góry dziękuje i pozdrawiam
magpaw
magpaw
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączenie: 23 Mar 2008, 14:58
Miejscowość: Poznań

Postprzez Bozz » 17 Lip 2008, 12:16

PostUA:


Te 29 plików mają rozszerzenie *.mkv czy po wypakowaniu ma wyjść ten format? Błąd wyskakuje od razu czy przy którymś parcie? Najlepiej wklej screen tego folderu
Awatar użytkownika
Bozz
Moderator
Moderator
 
Posty: 2862
Dołączenie: 21 Sie 2006, 14:08
Miejscowość: 49°54' N 21°03' E
Pochwały: 20


Powróć do Obróbka Foto, Audio, Video

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron