Problem jest nastepujacy: mam zestaw głośniów creative 5+1 ale winamp obcina je do 2+1 jak zrobic zeby grały pozostałe 3 satelity ?? na innych programach nie mam takiego problemy. Albo niech ktos mi poleci jakis dobry i czytelny program do odtwazania mp3 mp4 wma itp.
z góry dziekuje


