TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Mam problem z zaporą ogniowa Sygate

Tematyka dotycząca bezpośredniej wymiany plików, czyli p2p

Mam problem z zaporą ogniowa Sygate

Postprzez bonus_b » 20 Lip 2008, 22:01

PostUA:


Pobieram legalne pliki :D programem ARES. ale moja zapora informuję mnie o port scan i blokuję ten proces.
Program do legalnego pobierania plików utorrent również ma problem z uzyskaniem połączenia.
Mimo iz zezwalam na połączenie się z siecia co mam zrobić.
Lubie pobierać legalne pliki. :cry:
bonus_b
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 20
Dołączenie: 19 Mar 2008, 22:55

Postprzez LucaS » 20 Lip 2008, 23:55

PostUA:


Odpal Sygate'a. Kliknij u góry okienka na Applications (Aplikacje). Znajdź interesujący Cię program, kliknij go prawym przyciskiem myszy i wybierz polecenie Allow (Zezwalaj).
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7

Postprzez bonus_b » 21 Lip 2008, 08:22

PostUA:


LucaS napisał(a):Odpal Sygate'a. Kliknij u góry okienka na Applications (Aplikacje). Znajdź interesujący Cię program, kliknij go prawym przyciskiem myszy i wybierz polecenie Allow (Zezwalaj).



:shock: To robiłem nawet utworzyłem zawansowana regułę a sygate ciągle mi raportuję Log - security log. :640:
Port scan protokół TCP oraz porty blokowane przez zaporę. Większość jest to wyjście a te programy nie działają dobrze jeśli zablokowany jest dany port na wyjście w sieć chociaż :569: ZAZNACZAM ! Mam utworzoną regułę zawalającą na dostęp do sieci.
Tak się dzieje tylko z programami pobierającymi pliki. ARES
bonus_b
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 20
Dołączenie: 19 Mar 2008, 22:55

Re: Mam problem z zaporą ogniowa Sygate

Postprzez bonus_b » 21 Lip 2008, 08:36

PostUA:


bonus_b napisał(a):Pobieram legalne pliki :D programem ARES. ale moja zapora informuję mnie o port scan i blokuję ten proces.
Program do legalnego pobierania plików utorrent również ma problem z uzyskaniem połączenia.
Mimo iz zezwalam na połączenie się z siecia co mam zrobić.
Lubie pobierać legalne pliki. :cry:

Utworzyłem zawansowana regułę a sygate ciągle mi raportuję Log - security log.
Port scan protokół TCP oraz porty blokowane przez zaporę. Większość jest to wyjście a te programy nie działają dobrze jeśli zablokowany jest dany port na wyjście w sieć chociaż ZAZNACZAM ! Mam utworzoną regułę zawalającą na dostęp do sieci.
Tak się dzieje tylko z programami pobierającymi pliki. ARES


POMOCY POMOCY !!!!!
bonus_b
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 20
Dołączenie: 19 Mar 2008, 22:55

Re: Mam problem z zaporą ogniowa Sygate

Postprzez bonus_b » 21 Lip 2008, 08:46

PostUA:


bonus_b napisał(a):
bonus_b napisał(a):Pobieram legalne pliki :D programem ARES. ale moja zapora informuję mnie o port scan i blokuję ten proces.
Program do legalnego pobierania plików utorrent również ma problem z uzyskaniem połączenia.
Mimo iz zezwalam na połączenie się z siecia co mam zrobić.
Lubie pobierać legalne pliki. :cry:

Utworzyłem zawansowana regułę a sygate ciągle mi raportuję Log - security log.
Port scan protokół TCP oraz porty blokowane przez zaporę. Większość jest to wyjście a te programy nie działają dobrze jeśli zablokowany jest dany port na wyjście w sieć chociaż ZAZNACZAM ! Mam utworzoną regułę zawalającą na dostęp do sieci.
Tak się dzieje tylko z programami pobierającymi pliki. ARES


POMOCY POMOCY !!!!!


Pozaty program BitTorrent jak i uTorrent wyświetla mi komunikat
Welcome to the ľTorrent Port Checker.
A test will be performed on your computer to check if the specified port is opened.

Checking port xxxxx on xxx.xxx.xxx.xxx...

Error! Port xxxxx does not appear to be open.


Please make absolutely sure that PeerGuardian2 or Protowall is allowing utorrent.com (xx.xx.xx.xx) in either of those programs. Those of you using ipfilter.dat should make sure the list does not include the website's IP. After making sure of this, re-run this test by refreshing the page (
bonus_b
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 20
Dołączenie: 19 Mar 2008, 22:55


Powróć do P2P - Wymiana plików

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot]