TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Masz Problem z Grą?

Posty, które nie nadają się do publikacji w innych działach.

Masz Problem z Grą?

Postprzez sonik141 » 20 Mar 2010, 02:42

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.18) Gecko/2010020220 Firefox/3.0.18


stnieje taka strona jak bux na stronie możemy się dorobić 9$ na miesiac w miedzy czasie suma naszego zarobku wzrośnie kto nie ryzykuje ten nie zyskujesz (są osoby co wynosza z strony po 1-5 tysięcy dolarów więc gorąco polecam). Uzbierane pieniądze możemy wykorzystać na wybraną grę ! Sproboj juz teraz ja zaryzykowałem i mój miesieczny zarobek to ok 16 $ co daje gdzies 32-34zł :) I Polecam i Zapraszam do wspólnej roboty Poświecam 5-7min dziennie !



Jak zarabiać w Internecie.

Wejdź na Płatności i przelewy internetowe - PayPal i załóż konto osobiste (w razie czegoś skopiuj link do przeglądarki),

gdy się zarejestrujesz zapytają o kartę kredytowa, nie musimy tego podawać więc wciskamy anuluj.

[Na dobrą sprawę przy rejestracji w polach dot. danych osobowych- jeśli nie zamierzamy wypłacać tego jako "namacalnej" kasy, możemy podać fikcyjne dane, prócz kraju w którym mieszkasz].

Potem potwierdź rejestracje klikając w link wysłanym przez paypal.pl na maila,

następnie zarejestruj się na "BUX.TO" klikając

Bux.to | .view .click .make money
(W razie czegoś skopiuj link do przeglądarki) Stronka jest po angielsku, ale postaram się najważniejsze napisy przetłumaczyć.

Gdzieś w prawym górnym rogu powinien być zielony napis "register"- klikamy w niego

oto rejestracja, co trzeba wpisać w pola.

* Username (3 - 15 characters - no special characters)- Twój login (od 3 do 15 znaków - żadnych znaków specjalnych)



* Password (at least 6 characters)- Hasło (najmniej 6 znaków)


* Confirm Password- Potwierdzenie hasła


* Email Address- E-mail


* Confirm Email Address- Potwierdzenie E-maila


* PayPal E-mail Address For Payments- Wpisujesz tutaj dokładnie ten E-mail, którego użyłeś przy rejestracji się na PayPal.


* Your Country (only PayPal allowed countries)- kraj w jakim się znajdujesz.


*Referrer (if any)- Sonik141 Dlaczego sonik141? Wpisujemy w te pole taką nazwę po to by otrzymywać 12 $ na miesiąc a nie 9 $ ten pan posiada ciągle konto premium będzie miał je jeszcze kilka miesięcy i dlatego każdy jego polecony ma bonusy.



* Terms of Service- regulamin (przeczytałem cały i nic nie ma złego w tej rzeczy)


* Security code- przepisujesz te cyferki co są obok




3. Wciskasz Register



Logowanie się:

Username (Twoja nazwa):

Password (Hasło):

Security Code: (Kod zabezpieczający który widzisz na obrazku)


Teraz, krótki opis jak zarabiać:

1. Wchodzisz w ,,Surf Ads\"
2. Klikasz na te napisy w tabelkach

3. Kiedy pojawi się w lewym górnym rogu napis ,,Done z zielonym znaczkiem" jest ok ,a jak z krzyżykiem to coś źle zrobiłeś (sprawdź czy jesteś zalogowany)

4. Każdą reklamę musisz uruchamiać osobno, bo inaczej nie działa

5. jak pisze ,,No Current Ads\"- to znaczy, że nie możesz na to kliknąć bo nic nie ma z tych reklam

6. na każdą reklamę można wchodzić tylko raz na dobę.





A teraz jak chcesz sprawdzić statystyki, to masz podane po polsku przeze Mnie.

Your Statistics- Twoje statystyki
# of Website Visits- odwiedzone strony (reklamy-> to za co nam płacą) podane jest tu ilość.


Your Referral Statistics- ile razy zostały otwarte strony przez twoich referatów

# of Referrals (view)- ilu masz referatów

# of Referral Website Visits- ilość reklam przez nich zobaczonych

Bonus Statistics (bonus kasy, dali Ci darmowo 20 centów)
# from Bonus
0.20

Balance Information
Account Balance (cashout)- ile kasy już masz (masz 102 centy)
$ 1.0200
Total Amount Paid- ile kasy wypłaciłeś
$ 0.0000

Cashout- przesyłasz kasę na konto PayPal <-- To jest chyba najlepszy przycisk ale uwaga, aby przesłać trzeba mieć przynajmniej 10$



Klikając w reklamy zarabiamy dolary a gdy uzbieramy trochę np. możemy zamówić konto Premium w grze na tyle, ile mamy na koncie PayPal dolarów

Proponuje jeszcze tylko zamienić z Poland na Stany Zjednoczone
ponieważ korzystając z bux zarabiasz w dolarach $ a nie Euro.

To by było na tyle chętnych zapraszam do zabawy.
Kasę można też wypłacić i wykorzystać w inny sposób
polecam to bo już raz wyjąłem wypłatę, ale wykorzystałem na premium w innej grze, a bawię się miesiąc. chociaż wygląda to na mrówczą pracę, a to naprawdę się opłaca.
sonik141
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 20 Mar 2010, 02:39

Powróć do Śmietnik

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron